Charlie Puth má další lásku! Zamiloval se do Jade Thirwall z Little Mix! Má šanci?

13. listopadu 2017 9:11
Zpěvák Charlie Puth se zamiloval. Má u krásné zpěvačky šanci?

ČTI TAKÉ: MIX KVÍZ: 10x Pravda nebo lež! Dokážeš určit, co jsou fakta a co jen výmysly?

Charlie Puth a Jade Thirwall

Zpěvák hitu Attention Charlie Puth se nezdá. Mohlo by se zdát, že je spokojený se svou tajemnou přítelkyní, o které si všichni myslí, že je to hvězda seriálu Glee Lea Michele, ale Charlie jde ještě dál. Nedávno se v rozhovoru s Danem Wottonem svěřil, že by chtěl, aby jeho srdce patřilo zpěvačce z kapely Little Mix Jade Thirwall.

via GIPHY

Jednou spolu vystupovali a Charlie na to dodnes nemůže zapomenout. Na konci roku 2016 si společně střihli song Oops během britského X Factoru. Charlie se sice o Jade snažil, ale od té doby, co má zpěvačka přítele, ví, že nemá šanci.

„Potkali jsme se s Jade na X Factoru a říkal jsem si, jak moc sexy ona je. Ale v noci jsem zjistil, že je bohužel zadaná. Ale moc jí to přeju, je dobře, že je šťastná,“ svěřil se Charlie v rozhovoru. Přestože si myslíme, že by z Charlieho a Jade byl krásný pár, zpěvačka je už dva roky zadaná se svým přítelem Jedem Elliotem.

via GIPHY

Doufejme ale, že se Charlie moc netrápí a je zamilovaný do své krásné Lee. Poté, co si prošel divokým rozchodem s herečkou a zpěvačkou Bellou Thorne je jasné, že si přeje, aby byl spokojený a nemusel nic řešit.

ČTI TAKÉ: 9 luxusních vtipů na pondělí! Měj dobrou náladu a kašli na haters!

Little Mix & Charlie Puth - Oops (Live The X-Factor UK)

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:11 úterý 13. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 60
  LOVE
 • 18
  LOL
 • 17
  FAIL
 • 16
  SUPER
 • 14
  OMG
 • 13
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART