Charlie Puth chodil i se Selenou Gomez a teď randí s Disney herečkou Danielle Campbell! Co říká o vztazích?

17. ledna 2018 15:36
Charlie Puth randí s mladou herečkou, ale po předchozích zkušenostech se bojí veřejně mluvit o svých vztazích. Kvůli komu nechce komentovat své soukromí?

ČTI TAKÉ: Představitel děsivého klauna z hororu TO přiznal, že má od dob natáčení noční můry!

Charlie Puth a Danielle Campbell

Vypadá to, že zpěvák Charlie Puth je zamilovaný a jeho milou je podle všeho Disney herečka Danielle Campbell, přestože to oficiálně zatím nepotvrdil. 

Zpěvák se letošní léto chystá na turné s Hailee Steinfeld a během show Bizarre Life se ho Dan Wotton zeptal, jak to má právě s Danielou. Charlie ale zdvořile odmítl, že o svém soukromí se bavit nechce. Komentovat svůj osobní život prý nechce kvůli své mamince.

Hello handsome ❤❤

Příspěvek sdílený Danielle Campbell (@thedaniellecampbell),

„Začalo to tím, že nechtěla, abych se stal někým jiným. Doslova mi řekla: „Nechci, abych šla do supermarketu a viděla na prvních stránkách bulváru, jak se řeší tvůj osobní život. Lidé v tobě neuvidí  skvělého hudebníka, ale vidí celebritu a všechny ty věci, které s hudbou nemají nic společného,“ řekl Charlie o přání jeho mamky. 

Na otázku, zda je šťastný, odpověděl, že ano a že je velmi inspirován k psaní písní. „To je všechno na čem záleží, protože když jsem šťastný, mohu dělat dobrou hudbu. Když jsem nešťastný, nedokážu dělat dobrou hudbu,“ řekl, ale dodal. 

Hodně o svém soukromí ale už prozradil v show Ellen DeGeneres, která se ho zeptala, jestli používá nějaké seznamovací aplikace - odpověděl, že NE! Charlie o soukromí ale nerad mluví, především proto, že kdysi všichni za jeho holku považovali herečku Bellu Thorne, se kterou jsou jen blízkými přáteli.

10 zajímavostí o seriálu Gossip Girl! Otestuj se, zda o něm víš všechno!

Ale zpět k Danielle. Fanoušci si všimli, že Charlie začal herečku sledovat na sociální sítí, komentoval a lajkoval její fotky. Danielle navíc byla spatřena s Charliem a s její rodinou v zákulisí Jingle Ball a Bella sdílela na Instagramu fotku svého psa a Danielle, takže to vypadá, že i obě holky jsou velké kámošky...

Herečka navíc kdysi randila s Louisem Tomlinsonem, který se ale následně vrátil k Eleanor Calder, takže je opět volná. Právě s Louisem měla hodně veřejný vztah, je tedy očekávatelné, že s Charliem se bude zřejmě snažit svůj vztah tajit! Tak jim držíme palce!

ČTI TAKÉ: I ty si můžeš užít noc ve stylu seriálu Hra o trůny! Ve Finsku vznikl ledový hotel pro všechny fanoušky!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:36 čtvrtek 17. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  LOVE
 • 15
  SUPER
 • 13
  WTF
 • 13
  FAIL
 • 13
  OMG
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART