Čeští LIGHT & LOVE zremixovali Galway Girl od Eda Sheerana! Jak se ti tahle verze líbí?

28. června 2017 12:48
Skupina LIGHT & LOVE zremixovala skladbu Galway Girl. Jedná se o nejnovější singl Eda Sheerana!

ČTI TAKÉ: KDO JE ELLIE BAMBER? 5 FAKTŮ O „LÁSCE“ SHAWNA MENDESE!

Light & Love / Ed Sheeran

Ed Sheeran je dnes bezpochyby nejpopulárnějším zpěvákem planety. Jeho třetí album ÷ z března letošního roku překonalo snad všechny rekordy, které jsou v dnešní době dosažitelné. V Anglii se ho během prvního týdnu prodalo 672 tisíc, což je třetí nejrychlejší start v britské historii.

Aktuální singl Galway Girl patří k nejexponovanějším písničkám z desky, na YouTube už klip dosáhl 120 milionů zhlédnutí, Spotify hlásí bezmála 300 milionů přehrání. Sheeranovi se s písničkou začíná dařit i v rádiích, kde plynule navazuje na úspěch předchozího hitu Shape Of You.

Ed Sheeran

Pro Light & Love je remix obrovskou příležitostí. Komu se u nás poštěstilo předělat celosvětový hit? Slovenští Veneer kdysi zremixovali Lennyho Kravitze a dvojice Ecstasy Of St. Theresa se mohla pochlubit oficiálním singlem rockových Placebo, jenž obsahoval její předělávku English Summer Rain.

Light & Love

Jak se bratři Balcárkové úkolu zhostili, můžete posoudit níže. Light & Love zároveň pracují se singlem Calling z loňské desky Surrender To The Stars. Písničce se daří v rádiích, v přehledu nejhranějších už skladba pronikla do první čtyřicítky, mezi česko-slovenskými je v Top 10.

Galway Girl (Light & Love Remix) na YouTube:

Calling na YouTube:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:48 čtvrtek 26. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 16
  LOVE
 • 10
  SUPER
 • 10
  WTF
 • 9
  LOL
 • 9
  OMG
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART