Český trancový DJ Thomas Coastline spolu s módní značkou v boji proti rakovině!

14. prosince 2017 12:13
Společný charitativní projekt dává možnost fanouškům elektronické hudby získat padnoucí tričko s logem oblíbeného DJe a zároveň podpořit boj proti rakovině.

ČTI TAKÉ: MARPO V MIXXXER SHOW: „ŽE CHINASKI KONČÍ JSEM VĚDĚL UŽ PŘED O2 ARENOU. URČITÁ ENERGIE V KAPELE PROSTĚ VYPRCHALA!“

Zisk z prodeje kolekce věnuje značka MDMA Fashion dětským onkologickým pacientům nemocnice Motol

Český trancový DJ Thomas Coastline a módní značka MDMA Fashion spojují síly v boji proti rakovině! Thomas Coastline se osobně utkal s touto zákeřnou nemocí, na konci roku 2016 si vyslechl krutý ortel rakovina tlustého střeva a metastázy.

Nevzdal se a po roce intenzivní léčby, dvou operacích a nesčetně chemoterapiích se jeho stav výrazně zlepšil a on se rozhodl vrátit rakovině úder. Ve spojení se značkou MDMA Fashion uvádí svoji kolekci unisex triček a veškerý zisk z prodeje této kolekce věnuje dětským onkologickým pacientům nemocnice v Motole.

THOMAS COASTLINE [4K set] - WARM UP TRANSMISSION PRAGUE (25.11.2017): 

Kdo je Thomas Coastline?

Thomas Coastline je nejobsazovanější český trancový DJ a producent, jehož skladby se dočkaly podpory od světových hvězd jako je Armin Van Buuren či Ferry Corsten. 

Jako DJ představil svůj um na věhlasných akcích a festivalech v ČR, k nimž bezesporu patří Transmission, Trancefusion, The Future Sound Of Egypt, Festival Mácháč a další. Mimoto vystupoval také v zahraničí, například v chorvatském klubu Papaya, na párty labelu Euphonic v Německu, Audiolake festivalu v Polsku, či na tour v Rusku.

Kolekce triček je dostupná ve velikostech XS, S, M, L a XL. Díky unisex provedení si vyberou dívky i muži. Trička zakoupíte zde.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:13 pátek 13. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 27
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 16
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 16
  OMG
 • 15
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART