České finále K-POP World Festivalu v Praze už tuto neděli! Baví tě tenhle styl?

14. července 2017 13:24
V prostředí Národního domu na pražských Vinohradech odstartuje v neděli 16. července 2017 ve 13 hodin sedmý ročník K-POP Contestu, taneční a pěvecké soutěže v korejském popu! 12 finalistů čeká tuhý boj o vysněnou poctu – reprezentovat Českou republiku na světovém finále K POP World festivalu v Korejské republice!

ČTI TAKÉ: MARIJA SE PROSLAVILA COVERVERZÍ HITU LOVE YOURSELF OD JUSTINA BIEBERA! TEĎ JÍ VYCHÁZÍ PRVNÍ SINGL!

GOT7

Tak, jak roste oblíbenost K-POPu, zvyšuje se každým rokem i náročnost soutěže. O stoupající prestiži K-POP Contestu svědčí i účast významných porotců a hostů, za které můžeme jmenovat např. špičkovou choreografku a tanečnici pí. Park Jun Hee, která je ve svém oboru vyhledávanou celebritou, jejichž služeb využívají např. Shinhwa, Bi Rain PSY a další.

via GIPHY

Vedle ní usedne mimo jiné exotický svalovec Christopher Mumba, známý z hudební skupiny New Element, tanečnice, choreografka a moderátorka Kisa Pivodová, nebo zpěvák a hudebník Michal Škrabák. Obstát před porotou tak nebude letos vůbec jednoduché. Soutěž již tradičně moderuje Ivo Neuwirth, známý sportovní komentátor.

New Element

Pořádající sdružení Czech Hallyu Wave postupně vybrušuje původně skromnou akci do podoby, kdy dnes již lze říci, že K-POP Contest má své pevné místo v kulturním kalendáři a i díky tomu každým rokem stoupá počet příznivců korejského popu.

via GIPHY

Letošní ročník má ty nejlepší předpoklady navázat na úspěchy těch předchozích, kdy čeští vítězové následně prorazili i v celosvětovém finále a v letech 2012-2014 se pravidelně umisťovali na stupních vítězů ve svých kategoriích.

Přijďte se i vy v neděli přesvědčit, že korejský pop již dávno není jen exotickou odnoží světové scény, ale že si v Česku již zaslouženě vydobyl svou pozici.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:24 sobota 11. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 71
  LOVE
 • 11
  WTF
 • 11
  FAIL
 • 9
  LOL
 • 8
  SUPER
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART