Česká Miss World 2016 a Blogerka roku 2016 Natálie Kotková opustila Petra Lexu!

24. března 2017 9:28
Ale jen dočasně! Dlouho by bez sebe tihle dva totiž určitě nevydrželi!

ČTI TAKÉ: MRKNI NA NOVÉ EMOJIS PRO ROK 2017! NECHYBÍ MOŘSKÁ PANNA, UFO A KOJÍCÍ ŽENA!

Natálie Kotková a Petr Lexa

Natálka na týden vyrazila do Vysokých Tater na soustředění České Miss 2017. Jako nejúspěšnější bloggerka roku 2016 radila finalistkám České Miss v rámci online komunikace a prezentace i umožnila svým fanouškům na sociálních sítích, aby se dívek cokoliv zeptali.

„V Tatrách jsem letos už podruhé a jsem z nich tak nadšená, že se určitě brzy vrátím! Dá se tam jezdit jak v zimě, tak v létě, takže je to ideální místo. V zimě jsem tam byla na snowboardu, nyní s Českou Miss.

To to uteklo! Odjíždím z Tater, ze soustředění našich Missek  každá z nich je jedinečná a jsem moc ráda, že mám tu čest je takto znát! Hrozně vám holky držím pěsti - ve všem! Dnes ale hlavně večer  Čeká je totiž velké vyřazování a tak jsou celý den hodně nervózní  FU! I já to s nimi prožívám  Každopádně se ale těším na příště na další #missevents ❤️ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Mate favoritku? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Ja uz jsem na ceste do Prahy, protoze mam zitra prehlidku v Europarku Praha - přijďte se tam za mnou podívat, budu tam cely den ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀{#thenattiness #ceskamiss #misskyvtatrach #hightatras #slovakia #slovensko #designhotel #thenattinessinsuitcase }

Příspěvek sdílený Natalie KotkovaThe Nattiness (@natali_kot),

I když jsme se věnovali hlavně povinnostem, podívali jsme se i na vyhlášená místa ve Vysokých Tatrách. Nejvíc mě uchvátil Lomnický štít. Byli jsme úplně nad mraky a celkově mi to tam doslova vzalo dech,” hodnotí svůj pobyt v Tatrách a vyjížďku na Lomnický štít Česká Miss World 2016.

Natálka se díky pracovním povinnostem musela na týden rozloučit se svým přítelem, oblíbeným zpěvákem skupiny Slza - Petrem Lexou. Ten ale nezahálel a pracoval na nové písničce.

„S přítelem jsem se na týden sice rozloučila, ale byli jsme v kontaktu, jak to šlo. Vše jsem s ním sdílela a průběžně ho zahlcovala fotkami. Měl koncerty a hlavně Slza pracuje na nové písničce, tak si ji stále pozpěvuje a možná bylo i dobře, že jsem odjela. Mohl se plně soustředit jen na kapelu a já zase na své povinnosti“, říká Natálka.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:28 sobota 22. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • 275
  LOVE
 • 196
  WTF
 • 69
  LOL
 • 60
  FAIL
 • 59
  SUPER
 • 34
  OMG
Foto

R14a17d25e55k S34l17e38z67á44k

Takovy Clickbait :D

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART