Cameron Dallas a holky: Měl něco se Sophií Richie a Hailey Baldwin?

6. února 2018 16:03
Cameron Dallas láme jedno dívčí srdce za druhým. Která kráska je na řadě teď?

ČTI TAKÉ: Lady Gaga má silné bolesti a ruší proto zbytek turné!

Cameron Dallas

Cameron Dallas

Cameron Dallas a jeho milostný život je horké téma a jeho věrní fanoušci o něm vědí každý detail. Cameron patří mezi úspěšné hvězdy sociálních sítí, je herec, model a hudebník, který je teď aktuálně hodně v kurzu. Fanoušci se tak často ptají na to, jak to má Cameron s holkami, protože přemýšlí nad tím, zda ještě může při všech svých aktivitách stíhat svůj soukromý život...

My pro tebe máme zajímavosti o tom, jak to má sexy herec s něžným pohlavím. Cameron o tom mluvil už dřív, kdy se svěřil, že měl pouze jednu přítelkyni. „Měl jsem oficiálně jen jednu přítelkyni. Jmenovala se Jasmine Gonzalez, šel jsem akorát na střední školu a byli jsme spolu sedm měsíců. Pak nám došlo, že si rozumíme víc, jako přátelé, než jako pár,“ svěřil se.

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 20 HLÁŠEK Z FILMŮ A SERIÁLŮ! POZNÁŠ, ODKUD KTERÁ JE?

Jasmine byla evidentně šťastná dívka, protože chodila s jedním z nejvíce sexy kluků současnosti. Oficiálně chodil Cameron sice jen s Jasmine, ale o jeho potencionálních holkách se už mluvilo několikrát. V roce 2015 dokonce napsal na své sociální sítě, že našel perfektní dívku svých snů! O kom asi mluvil?

Evidentně to ale nevyšlo. Není to tak dávno, co strávil Silvestr v Miami s Kelsey Calemin, modelkou, která má na Instagramu více než 1 milion sledujících. Cameron s ní sdílel spoustu fotek a všichni si mysleli, že se něco zlomilo. Ale bohužel. I o modelce Hailey Baldwin si mnozí mysleli, že chodí právě s ním.

Cameron a Kelsey

Znají se už poměrně dlouho, ale vypadá to, že je spojuje pouze modelingová kariéra. Často spolu ale chodili na večeře, na večírky a posílali fotky do světa. Cam ani Hailey nikdy svůj stav ale nekomentovali a možná se mezi nimi i něco rodilo, ale Hailey přeběhla jinam. Už několik měsíců se tvrdí, že chodí s jiným sexy muzikantem, se Shawnem Mendesem. Takže zase má Cameron smůlu!

Cameron a Hailey

I o Sofii Richie se říkalo, že je Cameronovu další láskou. Zvěsti o novém páru se začaly šířit na Milan Fashion Week v roce 2016, ale opět to vypadá, že jsou jen kámoši. „Je to jeden z mých nejlepších přátel,“ řekla poté modelka. Když se jí zeptali, zda by spolu mohli i chodit, Sofia se jen zasmála a řekla: „To si nemyslím.“

Sofia a Cameron

Ach ne, my jsme jen přátelé. Mám pocit, že ať se ukážu s jakoukoliv dívkou, všichni si o ní budou myslet, že s ní chodím,“ svěřil se na toto téma Cameron. Snad se mu brzy bude dařit v soukromí stejně dobře jako v jeho profesním životě.

ČTI TAKÉ: Dwayne „Rock“ Johnson bude zachraňovat filmovou rodinu z hořícího pekla!

Cameron Dallas je nová americká hudební star.

Cameron Dallas

Cameron Dallas a jeho kámoši pobouřili fanoušky

Cameron Dallas

Cameron Dallas / Hailey Baldwin

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:03 středa 6. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  LOVE
 • 13
  FAIL
 • 12
  OMG
 • 10
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART