„Bylo to děsivé!,“ svěřila se Francia o transplantaci ledviny pro Selenu Gomez

19. února 2018 11:49
Nejlepší kamarádka Seleny Gomez se svěřila, co prožívala po transplantaci ledviny...

ČTI TAKÉ:  TO JE RÁJ! DISNEY OTEVŘEL SPECIÁLNÍ PRODEJNU! ZAMILUJEŠ SE!

Selena a Francia

Francia Raisa se nedávno svěřila, proč se rozhodla pomoci své nejlepší kamarádce Seleně Gomez a darovala jí ledvinu. V rozhovoru přiznala, že to pro ní bylo neskutečně těžké. Operace proběhla v červnu 2017. 

Je to velmi těžké být dárce, protože nám berou něco, bez čeho to naše tělo nemusí zvládnout. Snažím se být ok. Ale ona prostě potřebovala něco, co mohlo rozhodnout o jejím budoucím životě,“ svěřila se Francia s tím, že doufá, že jí brzy zmizí čtyři velké jizvy, které jí po operaci zůstaly. Přiznala, že se po operaci nemohla nějaký čas ani vysprchovat a při všem jí musel vždy někdo pomáhat. 

Francia a Selena

Jsem velmi aktivní osoba, a když mi doktor řekl, že se nebudu moct normálně pohybovat skoro dva měsíce, byla jsem v šoku. Dva měsíce jsem nemohla dělat skoro nic. Jediné, co jsem mohla dělat, bylo chodit,“ svěřila se Francia. 

KVÍZ: TIPNI SI KOLIK JE VE SKUTEČNOSTI DVACETI SVĚTOVÝM HVĚZDÁM!

Bylo to pro mě velmi těžké. Mám psa, tak jsem se velmi těšila, až s ním budu moct jít ven. Nemohla jsem se dočkat, až si budu moct dát kávu a jít se normálně projít. Bylo to opravdu velmi těžké,“ svěřila se. Francia dodala, že jí k tomuto kroku pomohlo mnoho žen, které podstoupily to samé. Především ty, které to bez delšího přemýšlení udělaly pro své děti. 

Francia a Selena

Jediná možnost, jak zachránit své dítě, je udělat tento krok, dodala Francia a přiznala, že ji tato věc hodně spojila se Selenou i s její rodinou.

 „Selena se kvůli mně cítila špatně a měla výčitky, ale vysvětlila jsem jí, že nemám důvod. Nikdo z její rodiny nemá stejnou krev, ale já ano, tak jsem to prostě udělala. 

Díky tomu mám teď velkou rodinu, protože jsem své prarodiče ztratila jako hodně malá. Její prarodiče jsou teď i moji prarodiče a je to opravdu úžasné,“ usmála se. Francia udělala důležitý krok a její odvaha je opravdu neskutečná!

ČTI TAKÉ: COŽE? LIAM PAYNE A CHERYL JSOU PRÝ NA POKRAJI ROZCHODU!

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez

ČTI TAKÉ: 20 PROMĚN OBYČEJNÝCH LIDÍ! CO DOKÁŽE PUBERTA, NEBO ZMĚNA VÁHY?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:49 úterý 19. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 58
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 13
  WTF
 • 11
  LOL
 • 9
  FAIL
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART