Byla obviněna dívka, která svého přítele SMSkami dohnala k sebevraždě! Hnus!

22. června 2017 14:31
Michelle Carter přiměla svého 18letého přítele k sebevraždě pomocí znepokojivých textových zpráv. Conrad Roy III byl nalezen mrtvý ve svém náklaďáku v důsledku nadýchání se oxidu uhelnatého...

ČTI TAKÉ: MICHAEL PHELPS BUDE ZÁVODIT SE ŽRALOKEM! PHELPS VS. ŽRALOK: ZLATÝ VS. BÍLÝ!

Michelle Carter a Conrad Roy

Podle záznamů Michelle svého přítele přes SMS komunikaci vystavila toxickému prostředí a poté neučinila nic pro jeho záchranu.

13. července 2014 nezavolala ambulanci ani jeho rodiče a když Conrad opustil auto poté, co mu z inhalovaných plynů začalo být nevolno, přes telefon jej dokonce poslala zpět dovnitř!

Ačkoliv byla Michelle Carter původně souzena jako nezletilá (v čase činu jí bylo 17), nyní 20letá dívka byla obviněna ze zabití z nedbalosti. Od 3. srpna jí čeká 20 let ve vězení!

Šlo o vysoce sledovaný případ, protože vyvolává otázku, zda lze někoho zabít jen pomocí slov... a zda jsou taková slova chráněná ústavou. Ve většině případů se totiž sebevražda považuje za akt svobodné vůle.

Profesor práv Daniel S. Medwed ze Severovýchodní Univerzity se k tomu vyjádřil slovy: „Posílá to jasnou zprávu všem lidem, že šikana a navádění k sebevraždě pomocí technologie nebude tolerováno.“

Myšlenky na sebevraždu mohou potkat kohokoliv, kdykoliv během života! Můžeš se cítit tak smutně, osaměle a zoufale, že už nevidíš jiné východisko, než se zabít. Když je člověku dlouhodobě zle, nemusí už vidět jiné možnosti. Důvodů může být mnoho. Všichni ale zažívají velkou bolest, kterou už neumí sami unést!

Na Lince bezpečí můžeš mluvit o svých pocitech, ať jsou jakékoliv, tedy i o sebevražedných myšlenkách. Linka bezpečí Ti může také pomoci najít řešení, které Tě možná nenapadlo, a pomoci Ti změnit postupně věci tak, aby ses cítil/a lépe. Řešení existují, i když je možná zrovna nevidíš.

Volání na Linku bezpečí je zdarma, 24 hodin denně na telefonním čísle 116 111.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:31 pátek 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 47
  WTF
 • 19
  OMG
 • 18
  FAIL
 • 16
  LOL
 • 13
  SUPER
 • 12
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART