Bude z toho pecka léta? Kapela Mirai představila nový singl Chci tančit!

9. července 2018 11:06
Oblíbená kapela Mirai, která loni strhala všechny žebříčky svým hitem Když nemůžeš, tak přidej, vydala nový singl! Energická písnička s názvem Chci tančit již okouzlila návštěvníky festivalů. Teď si můžete zkouknout její nový videoklip!

Mirai

Píseň s názvem Chci tančit si posluchače a návštěvníky koncertů Mirai  získala chytlavým textem i melodií. Energická, taneční skladba, jež vznikla ve spolupráci s producentem Ondřejem Fiedlerem, má v sobě vše, pro co mají lidé Mirai rádi. Nespoutanou radost ze života i hudby. Stejnou atmosféru se kapele podařilo přenést i do videoklipu, který je oslavou letní bezstarostnosti.

„Chci tančit je písnička, kterou jsem napsal na absolutně rozpadlou kytaru, co jsem koupil asi za 250 korun na ostravském nádraží. Potřeboval jsem nějaké pádlo, které bych bral k táboráku nebo na akce, aniž bych měl strach, že mu ublížím,“ vzpomíná na vznik singlu zpěvák Mirai Navrátil.

NOVÝ VIDEOKLIP K SONGU CHCI TANČIT:

K natáčení videoklipu kapela přizvala spřáteleného režiséra Ondřeje Urbance, jenž s ní spolupracoval již na předešlých videoklipech Pojď, zapomenem, Divadlo a Anděl. Čtyřčlenná skupina ve složení Mirai, Šimon, Michal a Tomáš se ve videoklipu „vydováděla“ na segwayích, koloběžkách, kolech a celé dva dny natáčení si užívala naplno. „Bylo to zběsilé a náročné natáčení, kde se kluci ukázali jako praví artisti, když si na segwayích udělali vlastní „taneční“ choreografii,“ říká Ondřej Urbanec, režisér klipu.

Po Praze se štáb přemístil do Nového Jičína, bydliště Šimona a Michala. „Snažíme se ukazovat naše domácí města, když to jen trochu jde. Předešlý klip Anděl je celý natočený ve Frýdku-Místku, což je koneckonců po letošních cenách Anděl dost andělské město,“ směje se Mirai.

ČTI TAKÉ: VELKÝ FILMOVÝ KVÍZ: POZNÁŠ 40 KULTOVNÍCH FILMŮ PODLE OBRÁZKU?

Spolu s letním hitem Chci tančit kapela Mirai odstartovala spolupráci se společností Samsung, která si ji vybrala jako nové ambasadory. „Když nás Samsung oslovil, byl to pro nás šok a zároveň zbrusu nová zkušenost. My, kluci ze Severní Moravy, tváří celosvětově známé značky. Děkujeme Samsung za tuto příležitost a také za skvělou podporu při natáčení klipu Chci tančit. Těšíme se na další společné zážitky,“ zaznělo od Mirai.

Mirai

Kapela Mirai má před sebou zatím svoji nejnabitější koncertní sezonu a do konce roku ji čeká stovka vystoupení. Vedle aktivního koncertování se čtveřice ze Severní Moravy věnuje práci na druhém albu, které by ráda vydala během příštího roku.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:06 úterý 6. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 70
  LOVE
 • 25
  SUPER
 • 24
  WTF
 • 22
  FAIL
 • 21
  LOL
 • 21
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART