Bruno Mars vydal singl s bývalou striptérkou Cardi B! Hit nebo shit? Hlasuj!

6. ledna 2018 23:56
Zpěvák BRUNO MARS natočil novou verzi skladby Finesse. Pozval si do ní Cardi B, jednu z nejvýraznějších žen současného hudebního světa.

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ! 15 OTÁZEK PRO TOP FANOUŠKY SKVĚLÉHO SERIÁLU STRANGER THINGS!

Bruno Mars a Cardi B

Bruno Mars se ještě jednou vrací k albu 24K Magic, které mu nedávno vyneslo šest nominací na ceny Grammy. Zřejmě posledním singlem z úspěšné desky je skladba Finesse, kterou populární zpěvák přetočil s pomocí někdejší striptérky a tanečnice Cardi B. 

Internetová celebrita Cardi B dnes výrazně hýbe americkými hitparádami a patří k tomu nejžádanějšímu, co současná r’n’b a hiphopová scéna za oceánem nabízí. Když před několika týdny ovládla se singlem Bodak Yellow americký singlový žebříček, stala se po dvaceti letech první hiphopovou interpretkou po slavné Lauryn Hill, které se to podařilo.

ČTI TAKÉ: 10 FAKTŮ A ZAJÍMAVOSTÍ O CARDI B! ZE STRIPTÉRKY RAPOVOU SUPERSTAR!

Připomeňme, že jubilejní šedesátý ročník předávání amerických hudebních cen se uskuteční 28.1.2018 v Madison Square Garden v New Yorku. Bude to poprvé od roku 2003, kdy vyhlášení výsledků neproběhne v Los Angeles. 

Průvodcem slavnostního večera bude anglický komik James Corden. Kromě Marse budou k hlavním favoritům patřit též Jay-Z, Kendrick Lamar, nováčci Khalid a SZA nebo skupina Coldplay.

YouTube video: 

Anketa: Novinka Cardi B a Bruno Marse Finesse je...
Hlasuj 149
HIT!
Hlasuj 129
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:56 neděle 6. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 24
  SUPER
 • 21
  LOL
 • 21
  OMG
 • 21
  LOVE
 • 19
  WTF
 • 19
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART