Boty, na které budete mít neskutečnou chuť! Adidas přišel s pizza teniskami!

18. července 2017 13:55
Díky těmhle teniskám začínáme mít obrovský hlad!

ČTI TAKÉ: 10 faktů a zajímavostí o sexy Camile Cabello! Jaké je její nejoblíbenější ovoce?

Adidas přišel s novou kolekcí bot

Dokážete si představit, že nosíte své oblíbené jídlo třeba na botách? Značka Adidas se nedávno rozhodla, že pokoří další milník a začala spolupracovat se společností Refinery29. Pověřila několik designérů, aby navrhli 50 jednorázových párů běžeckých bot, které reprezentují 50 amerických států.

Umělci použili různé náměty, mezi nimi třeba písek, akrylové barvy, korálky nebo květiny. Zvlášť zajímavý pár napadl umělkyni Jen Musseri, který zastupoval New Jersey. Umělec navrhnul boty, které silně připomínají pizzu, včetně sýra či klobásek. Dokonce je na nich i plátek pizzy.

Další umělkyně Lizzie Derden zase vytvořila boty, které připomínají krevety, které mají reprezentovat Jižní Karolínu. Mari Orr se zase více zaměřila na přírodní krásy Alijašky a používala barvy, které jsou inspirovány přírodou.

50 jedinečných párů UltraBOOTS ̈byli k dispozici na webové stránce Adidasu, ale bohužel je už u konce. Výtěžek byl použit organizaci Women Win. Ta se snaží pomocí sportu povzbudit důvěru v mladé dívky a zlepšit genderovou nerovnost v komunitách po celém světě. Jak vidíte, pizza může změnit svět!

Born from creativity. Built for progress.  The #adidasParley #UltraBOOST Uncaged. Available May 10.

Příspěvek sdílený adidas Running (@adidasrunning),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:55 středa 15. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 68
  LOL
 • 22
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 16
  FAIL
 • 11
  WTF
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART