Emma Watson: „Bojujme proti sexuálnímu zneužívání!,“ vyzývá herečka

20. února 2018 11:16
Herečka Emma Watson se nebojí naplno říct, když se jí něco nelíbí!

ČTI TAKÉ: TAHLE ÚCHYLKA MÁ NÁZEV! PROČ NĚKTERÉ LIDI PŘITAHUJÍ MASOVÍ VRAZI?

Emma Watson

Emma Watson je známá svým charitativním cítěním. V poslední době se hodně snaží promlouvat k lidem, kteří zažili sexuální zneužívání a podporuje organizace ve Velké Británii, které těmto lidem pomáhají. Právě hvězda filmu Harry Potter tu zastupovala v pondělí Fond spravedlnosti a rovnosti. 

Emma Watson se nebojí.

Fond se soustředí na útoky a diskriminaci, sexuální obtěžování, které bohužel stále přetrvává v různých pracovních odvětvích. Emma Watson přečetla dopis, ve kterém více než 200 žen z filmového průmyslu bojuje proti obtěžování, které teď hýbe celým Hollywoodem. 

ZÁBAVNÝ KVÍZ! BTW, OMG, LOL? VÍŠ, CO ZNAMENÁ KTERÁ ZKRATKA?

Není snadné odmítnout zneužívání a obtěžování, které jsou schopni muži způsobit. Ale statisky z Velké Británie mluví o tom, že je to mnohem větší problém než by se mohlo zdát. 

Více než polovina všech žen ve věku 18 až 24 let tvrdí, že zažily sexuální obtěžování v práci. To by nemělo být tolerováno a neměli bychom předtím zavírat oči. Můžeme se pokusit proti tomu bojovat!,“ stojí v dopise. 

Emma není jediná, která se zasloužila o podporu fondu. Mezi další slavné tváře patří například Keira Knightley, Tom Hiddleston, Claire Foy, či Carey Mulligan. 

Fond byl spuštěn ve stejný den jako udílení cen BAFTA (tj. v neděli večer). Stejně jako na Zlatých Glóbech i zde ženy slíbily, že si na sebe vezmou černou barvu na podporu všech žen, které musely trpět. 

ČTI TAKÉ: ČLEN ONE DIRECTION NIALL HORAN VYRAZIL NA RANDE S HAILEE STEINFELD!

Emma Watson a Robert Pattinson

Emma Watson

Randí spolu Emma Watson a Robert Pattinson?

ČTI TAKÉ: SELENA GOMEZ & JUSTIN BIEBER: ZALETĚLI SI NA SVATBU NA JAMAJCE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:16 středa 20. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 20
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 12
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART