Bojí se dalších útoků? Proč Ariana Grande zrušila koncert ve Vietnamu?

24. srpna 2017 10:22
Ariana Grande musela zrušit koncert ve Vietnamu. Bojí se snad dalších útoků?

ČTI TAKÉ: 16 zajímavostí, které ví o seriálu Hra o trůny jen skutečný fanoušek!

Ariana Grande musela zrušit koncert.

Tak tohle nečekali ani fanoušci ani samotná zpěvačka. Ariana Grande ale musela kvůli zdravotním problémům zrušit svůj koncert ve Vietnamu. Zpěvačka měla vystoupit na stadionu Quan khu 7 ve městě Ho Chi Ming City ve středu v noci a koncert měl být jeden z jejího turné Dangerous Woman. Lékaři jí ale doporučili, aby koncert zrušila.

„Moji milovaní fanoušci z Vietnamu, omlouvám se z celého srdce, ale v současné době mám nějaké zdravotní problémy. Přijela jsem do Vietnamu nadšená, ale můj doktor mi nedovolil, abych dnes vystoupila. Je mi to tak moc líto. Není nic jiného, co bych nenáviděla víc než rušit koncerty, ale slibuji, že se v budoucnu vrátím. Miluji vás a děkuji za pochopení,“ vzkázala Ariana všem svým fanouškům.

Thailand, I'm in love with you. Thank you so much, Bangkok!!

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

Její další koncerty v Asii by ale měly pokračovat podle plánu. Koncerty v Austrálii a na Novém Zélandu, které se konají na začátku září by rovněž měli proběhnout. Ariana je na turné od února, kde zahájila turné v Phoenixu v Arizoně a turné přerušila jen na pár dní, kdy sebevražedný útočník 22. května zabil 22 lidí v Manchester aréně.

Kde ale nezanedbává Ariana své fanoušky, jsou sociální sítě. V úterý na Instagramu sdílela pozvánku na Carpool Karoke. Už se nemůžeme tohohle dílu dočkat a přejeme Arianě hodně zdraví!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART