Bodyguard Justina Biebera: Jaké to je, trávit se superhvězdou 24 hodin denně?

29. května 2017 15:22
Job snů? Ani náhodou!

ČTI TAKÉ: #LOVE: HARRY STYLES ZAVOLAL FANYNCE, ABY JÍ ŘEKL, ŽE JI MILUJE!

Bodyguard Shera a Justin Bieber

Bodyguard Shera se pochlubil tím, že při Justinově návštěvě Indie v rámci tour Purpose byl právě on tím, který se o něj staral a trávil s ním dny a noci! Ani na minutu nesměl popovou superhvězdu spustit z očí.

Jaké to je, být v blízkosti světové hvězdy a mít zodpovědnost za jeho život?

Shera prozradil: „Vzal jsem Justina ke Gateway of India (historická památka a impozantní stavba, která je připomínkou návštěvy britského krále Jiřího V. v roce 1911), šli jsme se projít do města, Justin chtěl někde zastavit na kafe, tak jsme krátce pobyli v místní kavárně.

Pak jsem ho vzal do parku Shivaji, kde mě Justin překvapil, protože začal okamžitě spontánně hrát fotbal s místními dětmi. Ty z něj byly úplně hotové a nemohli uvěřit, že blbnou se samotným Justinem Bieberem!

Trávit čas s ostatními dětmi - obyčejnými smrtelníky Justin miluje. Je to prostě normální kluk a nechce být 24 hodin denně v roli hvězdy.

Také má rád soukromí, někdy potřebuje od všeho kolem zmizet a na chvíli vypnout, jinak by se z toho asi zbláznil. Obdivuju ho! Svěřil se mi, že moc rád cestuje a poznává nová místa po celém světě.

Povolání boodyguarda není samozřejmě žádná sranda, i když to tak možná pro spoustu lidí vypadá. Musím být doslova každou vteřinu ve střehu a sledovat, jestli odněkud nehrozí nebezpečí, bránit hvězdy v případě potřeby svým tělem a kdykoliv být připraven položit za ně svůj život.

Už jsem jako bodyguard hlídal například Slashe, Michaela Jacksona, Willa Smithe, Paris Hilton, nebo třeba Jackieho Chana“, směje se Shera. „Ne všichni jsou tak milí, jak vypadají na fotkách! Víc ale neprozradím!“, dodává bodyguard superhvězd.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:22 úterý 26. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 287
  LOVE
 • 51
  SUPER
 • 38
  LOL
 • 30
  WTF
 • 26
  OMG
 • 24
  FAIL
Foto

K87r53i38s54t12y22n11a L96o46u36i88s41o35v83a

Konečně něco takového už jste se polepšili s psaním o něm jen tak dál

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART