Bez fanoušků by neudělal ani krok! Harry Styles se svěřil, co pro něj znamená ženské publikum!

12. října 2017 20:42
Harry přiznává, že je mu jedno, zda je v jeho publiku víc žen či mužů.

ČTI TAKÉ: 13x halloweenské líčení inspirované děsivým klaunem Pennywisem z hororu „TO“!

Harry Styles

Harry Styles je opravdová hvězda. Zpěvák v tuto dobu zahajuje své první sólové turné a neustále své fanoušky ujišťuje, že je tady pro ně a že se nemusejí ničeho bát. Harry ví, že většinu jeho publika tvoří mladé ženy, což bylo i fanouškovské jádro skupiny One Direction a jsou to právě tyto ženy, které Harryho od začátku podporují.

C.H.A.S.M.

Příspěvek sdílel uživatel @harrystyles,

Harry teď opět ukázal, že je mu jedno, jestli převažují ženy nebo muži v jeho publiku, je vděčný každému svému fanouškovi. „Nemohl jsem se cítit lépe, když jsem tam stál a hrál před skupinou tak silných žen. Moc děkuji a miluji vás navždy,“ napsal zpěvák velmi upřímnou zprávu. Harry zkrátka nebyl nikdy tím, že by preferoval jen mužské publikum a ví, že bez fanoušků by nebyl tam, kde teď.

„Kdo říká, že mladé dívky, které poslouchají populární hudbu mají špatný hudební vkus? Že jsou horší než protřelý posluchač hudby? Mladé dívky jsou ty, co nás, hudebníky, lékaře, právníky udrží při životě. Jsou naší budoucností, udrží svět v pořádku. Pokud se jim to líbí, je to správné. Líbí se jim to a rádi to řeknou,“ svěřil se jednou Harry časopisu Rolling Stone. Harry je zkrátka hrdý na své fanoušky, bez ohledu na to, jestli je to mladá dívka nebo ne.

ČTI TAKÉ: Kit Harington aka Jon Snow připravil pro svou snoubenku Rose drsný prank! Nuda s ním nehrozí!

Harry Styles - Two Ghosts

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:42 pátek 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 179
  LOVE
 • 19
  SUPER
 • 18
  LOL
 • 17
  WTF
 • 17
  OMG
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART