BEN CRISTOVAO MÁ NOVÝ HIT: PURE GIRL!

22. května 2016 15:26
Ben představuje svoji novou píseň, která vzešla ze spolupráce s Garnier Pure!

Talentovaný a úspěšný zpěvák Ben Cristovao spojil v letošním roce své jméno s kampaní Garnier. Dívky z Čech a Slovenska se hlásily v březnu do castingu na www.purefun.cz, vítězka získala možnost zahrát si v jeho novém videoklipu a také se po jeho boku objevit v reklamě na Garnier Pure 3v1. “Staň se Benovou Pure Girl”, tak znělo motto soutěže s Garnier Pure. Sen zahrát si společně se svým idolem v televizní reklamě a navíc i v jeho hudebním klipu se splnil třiadvacetileté Kataríně ze Slovenska, která zaujala během castingu porotu včetně Bena především svým bezprostředním chováním a přirozenou krásou. Samotné natáčení klipu i spotu probíhalo ve skvělé atmosféře a také na finálním výsledku je to skvěle vidět! Posuďte sami!

BEN CRISTOVAO - PURE GIRL:

O produkci písně Pure Girl se postaral Osama Verse Atile, který znovu potvrdil, jak pestrá jeho hudební produkce dokáže být. Jen před pár týdny totiž prezentoval společně s Benem singl ASIO, který je atmosférou na míle vzdálený Pure Girl a přesto skvěle funguje a na YouTube má už přes dva a půl milionu zhlédnutí. Samotnou režii klipu svěřil Ben Tomáši Kasalovi, který pro něj natočil úspěšné klipy Bomby, Molly, nebo Instagram.

Fotogalerie

Tomáš v minulosti spolupracoval na hudebních klipech například s Celeste Buckingham či Mandrage. Samotné scény videoklipu pak byly natočeny na Slapech a na vybraných místech Prahy. Bystrý divák určitě pozná například kavárnu situovanou v prostorách výstavní síně Mánes. Aktuálně je možné slyšet píseň Pure Girl na vlnách rádií Kiss a také pražského urban rádia Spin, videoklip pak na hudební televizi Óčko.

Ben Cristovao: “Jsem moc rád, že můžu spolupracovat s Garnier právě na tomto projektu, nejen že podporuje sebevědomí mladých dívek, zároveň mi ale umožňuje být sám sebou,” říká k projektu samotný Ben. Uplynulé i aktuální dění kolem Pure Girl můžete na sociálních sítích sledovat prostřednictvím hashtagu #PureGirl.

#puregirl #garnier #pure #championshipmusic @Ben Cristovao

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:26 pondělí 19. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • 10
  SUPER
 • 4
  LOVE
 • 1
  LOL
 • 1
  WTF
 • 0
  FAIL
 • 0
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART