Bella Thorne prozradila, že ji vzrušuje Kristen Stewart a proč jí vyhrožovali smrtí!

18. dubna 2017 11:50
Herečka Bella Thorne si myslí, že Kristen Stewart je pěkně sexy...!

ČTI TAKÉ: Ian Somerhalder a Nikki Reed vyrazili podpořit mladé kreativce!

Mladá 19letá herečka Bella Thorne v srpnu 2016 prohlásila, že je bisexuálka. Teď prozradila, že má crush na hvězdu Stmívání Kristen, a že by s ní klidně šla na rande.

„Je tak HOT! Vypadá strašně zajímavě, jsem z ní vážně hotová,“ řekla Bella.

via GIPHY

Bella zároveň dodala, že od té doby, co je slavná, má problém najít si normální vztah. Navíc: když je venku s jakýmkoli kamarádem nebo kamarádkou, tak si hned všichni myslí, že s nimi chodí.

„I když s nikým zrovna nerandím nebo nechodím a jen jdeme třeba ven, hned to musí být můj partner, stěhujeme se k sobě a bereme se.

Chci si jít zabruslit, zajezdit na kole, aniž by si někdo myslel, že mám rande... Ale evidentně nemůžu,“ postěžovala si Bella pro nové vydání Harper’s Bazaaru.

#happyeaster all you cute little bunnies ❤️

Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

Herečka se také trápí ostrými komentáři, které si musí o sobě přečíst na sociálních sítích. Hlavně ohledně její orientace. „Lidé si myslí, že je mi to jedno. Ale doopravdy to bolí!“ řekla smutně.

„Není fajn, když si o sobě čtete takové nesmysly, které nejsou pravdivé. To je na tom to nejhorší, že to není pravda. Pokud to pravda je, tak to beru,“ pokračovala Bella.

When you match your bestie ❤️ miss you already lex

Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

Bella se dokonce se setkala s výhružkami smrtí poté, co se rozešla s Tylerem Poseyem a často byla spojována s Charliem Puthem. „Procházela jsem si dost těžkým rozchodem. Jakmile s někým viděli, ihned si fanoušci mysleli, že jsme spolu, což logicky není pravda,“ svěřila Bella.

„Občas si s někým vyjdu, ale nerandím, jsme jen přátelé. Chodím ven s hodně kluky, protože si s nimi víc rozumím. Holky se k sobě nechovají tolik upřímně,“ dodala Bella.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:50 středa 16. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 56
  OMG
 • 32
  SUPER
 • 32
  LOVE
 • 19
  FAIL
 • 17
  LOL
 • 16
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART