Bella Hadid varuje sestru Gigi před Zaynem: "Nevracej se k němu!"

5. května 2018 13:08
Jednadvacetiletá Bella Hadid si přeje, aby její o dva roky starší sestra Gigi Hadid nedávala další šanci svému expříteli...

ČTI TAKÉ: RYTMUS MÁ NÁHRADU ZA DARU! RANDÍ S KRÁSNOU MODERÁTORKOU SUPERSTAR!

Bella Hadid, Zayn Malik a Gigi Hadid

„Gigi se sestře svěřovala se všemi tajemstvími a Bella se tak bojí, že pokud Zayna opět přijme, mohlo by to vést k velkému zklamání,“ prozradil zdroj z jejich okolí.

Není překvapivé, že se Bella o sestru bojí. Zdá se, že ji skutečně podporuje nejen jako modelku a chce pro ni to nejlepší. Svoje city vyjádřila například v příspěvku na Instagramu ke Giginým narozeninám, které měla v dubnu. K němu přidala roztomilou fotku, kde jsou spolu ještě jako děti s matkou Yolandou Hadid.

NOVÝ ZÁBAVNÝ KVÍZ! 30 FOTEK CELEBRIT Z DĚTSTVÍ! POZNÁŠ, KDO JE KDO?

Gigi a Zayn Malik se rozešli v polovině března a ačkoliv svůj rozchod oba oznámili na sociálních sítích, je dost možné, že se ve více či méně vzdálené budoucnosti dají opět dohromady. Zayn se o to totiž extrémně snaží a nedávno paparazzi nachytali tuhle dvojku, jak se opět líbá na ulici a Zayn byl přistižen novináři i poté, co minulý týden strávil noc v Gigině newyorském bytě. 

Nezbývá tak než přát jim, ať jejich případné usmíření má za následek jen vše dobré. Dostane Zayn ještě jednu šanci, nebo s ním Gigi nebude mít slitování? 

Zayn Malik a Gigi Hadid / Bývalá Zaynova snoubenka Perrie Edwards

Zayn a Gigi Hadid

Gigi Hadid a Zayn Malik

Gigi a Zayn

Gigi Hadid a Zayn Malik / foto: Mario Testino pro VOGUE

23 years ago the world was blessed with a little angel. Best friends since the moment you held me in the delivery room! You’ve been waiting for this day for your whole life...23!!!! Golden ! Just like u! At least once a day, I think and wonder how I got so lucky to have you as a sister. To have someone to teach me as I grow, to love me as I am, and to be together for every step of the way. I look at photos and watch videos of us growing up, and it just makes me smile/  because I know that I’d never be able to do this life without you. Nothing would be the same !!!! You are my comfort blanket, my idol, my confidant, my built in best friend, and, of course, the best gift @yolanda.hadid and @mohamedhadid have ever given me... You too cheeto @anwarhadid ❤️ I am so proud of the woman you are, the ideas you have, the strength you have built, and the love you radiate. Thank you for being YOU!!! When you are truly you, no one can stop you!!!!! I love you more than you’ll ever know ! There is no one I would rather spend this life with. My Forever muse and bfff(and ever and ever and ever) My sissy pantelones, The ONE!!!! I love you. @gigihadid

Příspěvek sdílený (@bellahadid),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:08 neděle 2. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 43
  OMG
 • 18
  LOL
 • 16
  LOVE
 • 14
  WTF
 • 13
  SUPER
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART