Beauty blogerka trpí bolestí! Ukázala, jak jí umělé nehty zničily ruce

5. dubna 2018 12:11
Módní bloggerka Amelia Perrin na Twitteru poukázala na realitu, která se ukrývá za posledlostí mít trvalé umělé nehty. Bylo to dle jejích slov částečně i v reakci na dotazy fanoušků, kteří se jí vyptávali, jaké akrylové nehty používá a očividně se chtěli inspirovat.

ČTI TAKÉ: OMG! ŠESTNÁCTILETÁ SIMONE SI TŘI ROKY NESTŘÍHALA NEHTY! HNUS NEBO UMĚNÍ?

Umělé nehty zničily ty původní

Na fotkách jsou vidět její nehty obklopené boláky a záděry, které jsou bolestivé už od pohledu. „Ve sprše jsem skoro brečela, když se mi horká voda dostala na nehtová lůžka a to mám ještě určitě spoustu šamponu ve vlasech,“ napsala v navazujícím tweetu. „Je mi jedno jak to vypadá, jde o tu fyzickou bolest.“ 

FILMOVÝ KVÍZ! 20 OTÁZEK NA TÉMA RYCHLE A ZBĚSILE!

Podle odbornice Julie Kandalec však poškození nezpůsobil akryl, ale spíše jeho nesprávné odstraňování. „Klasický případ toho, když technik použije nadměrné množství a klientovi se pak nehty lámou,“ vysvětlila.

„Často se používá levnější a méně bezpečné pojivo, které na nehtech drží až příliš a spolu s umělým se tak ulomí i původní nehet.“
Pro obnovení poškozených nehtů a intenzivní péči o ně pak doporučuje hlavně krémy obohacené o keratinový protein a jojobový olej.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:11 pátek 3. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 41
  OMG
 • 16
  FAIL
 • 13
  LOL
 • 11
  SUPER
 • 11
  WTF
 • 11
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART