BAVÍ TĚ LOVENÍ POKÉMONŮ? TĚŠ SE NA NOVINKU HARRY POTTER GO! ZAHRAJEŠ SI?

3. srpna 2016 10:51
Vývojáři vyslyšeli přání fanoušků Harryho Pottera a je se na co těšit!

Fanoušci sepsali dokonce petici s žádostí o hru ve stylu Pokémon GO, ve které by ale mohli lovit místo Pokémonů příšerky ze světa Harryho Pottera!

ČTI TAKÉ: 11 PROMĚN HVĚZD Z HARRYHO POTTERA! V TOM MUSÍ BÝT MAGIE! Magicus Extremos!

Nápad je to skvělý a zárukou kvality hry by bylo jistě i to, že by si ji vzala na triko stejná společnost, která stvořila nejstahovanější aplikaci léta 2016 - Pokémon GO! Bohužel se tak ale nestane a tak se tuhle appku pokouší vytvořit jiní programátoři a nabídnout ji světu.

Tito vývojáři mají teď plné ruce práce s vymýšlením toho, jaké možnosti bude hra mít. Měli by se v ní využívat stejně jako v Pokémon GO pokéstopy (samozřejmě pod jiným názvem, ale na stejném principu) a neměla by chybět spousta dalších interaktivních možností.

via GIPHY

Vývojáři se snaží vyjít vstříc fanouškům a odpovědět okamžitě na aktuální poptávku a samozřejmě díky tomu vydělat milióny... Byli bychom ale radši, kdyby se nápadu chytli autoři původní hry, tedy Niantic, což se podle posledních informací bohužel nestalo.

Hra Harry Potter GO by měla být podle předběžných odhadů a informací vypuštěna do světa počátkem roku 2017. Snad to tedy vývojáři zvládnou! Nemůžeme se dočkat!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:51 čtvrtek 1. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • 676
  LOVE
 • 287
  FAIL
 • 274
  SUPER
 • 138
  WTF
 • 94
  LOL
 • 53
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART