Barbie blogerka Dominika Myslivcová zpívá proti uprchlíkům! Co ty na to?

11. srpna 2016 8:16
Další bizarní protest song je tady! Po Olivii Žižkové se snaží využít téma „uprchlíci“ i Barbie Dominika Myslivcová...

Text i hudbu si prý složila sama, tak se na tenhle počin podívejte a udělejte si vlastní názor.

ČTI TAKÉ: FUN: CHLAPI PARODUJÍ NA FOTKÁCH ŽENSKÉ! ANEB KDYŽ KOPIE PŘEDČÍ ORIGINÁL!

Dominika Myslivcová - Změnu tu my nechcem

Dominika měla potřebu se ospravedlnit a připsala pod video (poté, co se na Youtube objevila záplava negativních komentářů) svůj postoj k celé situaci:

„Nikdy jsem lidi nerozdělovala podle barvy pleti, náboženského vyznání ,orientace a nedělám to ani teď.Jsou u mě jen „hodní a zlí“ mám mezi kamarády spoustu muslimů, kteří tady žijí a rozhodně nedávám lidi do jednoho pytle. To co jste předvedli pod mým videem je názornou ukázkou toho jak jste sami netolerantní vůči jiným názorům.

Myslivcová ví, jak dráždit své fanoušky.

Vy největší obranáři jiných kultur nejste pomalu schopni se vyjádřit jinak než nadávkou...Píšete „ chcípni“ atd... Slyšeli jste mě v mém videu nebo kdekoliv jinde ,že bych chtěla někoho zabít, vyhladit nebo něco podobného? Nechováte se jako fašisti právě vy? Já naprosto toleruju jiné kultury a jak „zpívám“ v songu mělo by být jen na nás samých jak se budeme oblékat, protože pokud se k nám dostanou právě ti „zlí“ tak se může stát že už si vybírat nebudem.

Bez zlatých brejlí do Abu Dhabí raději neleťte.

Jen hloupý a netolerantní člověk to může nazývat rasismem a xenofobií. Bohužel hledáte rasismus už úplně všude jen si prostě nějak nejsem jistá na které straně ten rasismus vlastně je... Co se týče mé působnosti v kampani Hate Free, stojím si za tím a to aby se lidé k sobě chovali hezky budu podporovat vždy. Dále mě velmi baví vaše reakce na moji kandidaturu. Je opravdu vtipné , že krajské volby u vas způsobily takový rozruch,jako bych se chystala na místo prezidentky republiky Lidi vzpamatujte se už, každý z nás má ve svých rukou možnost něco změnit , tak pokud se vám nelíbím já, šup můžete to taky zkusit :-)))

Dominika Myslivcová nafotila sexy kalendář.

Jo a ještě něco : já si vždy říkala a dělala co chtěla, takže určitě nikoho neposlouchám a nenechávám si vnutit cizí názory.To že se bojím jak vše může dopadnou při tom jak nemáme přehled o uprchlících, protože nevím kolik je mezi něma těch špatných je čistě z mé hlavy .-) Tak a ted si mě podejte, jsem přece blbá blondýna, sami se koukněte ,kolik chytřejších lidí v komentářích najdete....“ (text je zveřejněn bez úprav tak, jak byl publikován na YouTube).

Fotogalerie

Vodafone YOU FEST 2016

ANKETA: CHCEME ZNÁT TVŮJ NÁZOR!
Hlasuj 265
HIT SONG!
Hlasuj 187
SHIT SONG!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:16 pátek 9. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • 7
  LOL
 • 7
  WTF
 • 6
  SUPER
 • 6
  FAIL
 • 6
  OMG
 • 5
  LOVE
Foto

N45e41l53l37a D69o50u43b50k58o22v87a

Hit

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART