Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Barbie blogerka Dominika Myslivcová zpívá proti uprchlíkům! Co ty na to?

  11. srpna 2016 8:16
  Další bizarní protest song je tady! Po Olivii Žižkové se snaží využít téma „uprchlíci“ i Barbie Dominika Myslivcová...

  Text i hudbu si prý složila sama, tak se na tenhle počin podívejte a udělejte si vlastní názor.

  ČTI TAKÉ: FUN: CHLAPI PARODUJÍ NA FOTKÁCH ŽENSKÉ! ANEB KDYŽ KOPIE PŘEDČÍ ORIGINÁL!

  Dominika Myslivcová - Změnu tu my nechcem

  Dominika měla potřebu se ospravedlnit a připsala pod video (poté, co se na Youtube objevila záplava negativních komentářů) svůj postoj k celé situaci:

  „Nikdy jsem lidi nerozdělovala podle barvy pleti, náboženského vyznání ,orientace a nedělám to ani teď.Jsou u mě jen „hodní a zlí“ mám mezi kamarády spoustu muslimů, kteří tady žijí a rozhodně nedávám lidi do jednoho pytle. To co jste předvedli pod mým videem je názornou ukázkou toho jak jste sami netolerantní vůči jiným názorům.

  Myslivcová ví, jak dráždit své fanoušky.

  Myslivcová ví, jak dráždit své fanoušky.

  Vy největší obranáři jiných kultur nejste pomalu schopni se vyjádřit jinak než nadávkou...Píšete „ chcípni“ atd... Slyšeli jste mě v mém videu nebo kdekoliv jinde ,že bych chtěla někoho zabít, vyhladit nebo něco podobného? Nechováte se jako fašisti právě vy? Já naprosto toleruju jiné kultury a jak „zpívám“ v songu mělo by být jen na nás samých jak se budeme oblékat, protože pokud se k nám dostanou právě ti „zlí“ tak se může stát že už si vybírat nebudem.

  Bez zlatých brejlí do Abu Dhabí raději neleťte.

  Bez zlatých brejlí do Abu Dhabí raději neleťte.

  Jen hloupý a netolerantní člověk to může nazývat rasismem a xenofobií. Bohužel hledáte rasismus už úplně všude jen si prostě nějak nejsem jistá na které straně ten rasismus vlastně je... Co se týče mé působnosti v kampani Hate Free, stojím si za tím a to aby se lidé k sobě chovali hezky budu podporovat vždy. Dále mě velmi baví vaše reakce na moji kandidaturu. Je opravdu vtipné , že krajské volby u vas způsobily takový rozruch,jako bych se chystala na místo prezidentky republiky Lidi vzpamatujte se už, každý z nás má ve svých rukou možnost něco změnit , tak pokud se vám nelíbím já, šup můžete to taky zkusit :-)))

  Dominika Myslivcová nafotila sexy kalendář.

  Dominika Myslivcová nafotila sexy kalendář.

  Jo a ještě něco : já si vždy říkala a dělala co chtěla, takže určitě nikoho neposlouchám a nenechávám si vnutit cizí názory.To že se bojím jak vše může dopadnou při tom jak nemáme přehled o uprchlících, protože nevím kolik je mezi něma těch špatných je čistě z mé hlavy .-) Tak a ted si mě podejte, jsem přece blbá blondýna, sami se koukněte ,kolik chytřejších lidí v komentářích najdete....“ (text je zveřejněn bez úprav tak, jak byl publikován na YouTube).

  Fotogalerie

  Vodafone YOU FEST 2016

  Vodafone YOU FEST 2016

  ANKETA: CHCEME ZNÁT TVŮJ NÁZOR!
  HIT SONG!
  265
  SHIT SONG!
  187

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 8:16 9. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

  • 7
   LOL
  • 7
   WTF
  • 6
   SUPER
  • 6
   FAIL
  • 6
   OMG
  • 5
   LOVE

  N42e87l35l58a D61o95u44b23k35o14v83a

  Hit

  Související