Avicii vydal nové EP, vrací se s tanečním singlem Without You! Hit nebo shit? HLASUJ!

24. srpna 2017 14:05
Po osmi úspěšných letech v hudebním showbusinessu se Avicii nedávno rozhodl, že se stáhne do ústraní a nebude vystupovat. Fanoušci se domnívali, že skoncuje i s hudbou, ale nestalo se tak!

ČTI TAKÉ: BOJÍ SE DALŠÍCH ÚTOKŮ? PROČ ARIANA GRANDE ZRUŠILA KONCERT VE VIETNAMU?

Avicii

Krátce poté, co se rozjel napříč Amerikou s několika přáteli, vrátil se k tomu, co jeho život vždy naplňovalo - skládání písní. Před pár dny vydal nové EP s názvem AVĪCI (01), která přináší šest nových songů.

Avicii feat. Sandro Cavazza - Without You:

Avicii je jedním z nejúspěšnějších DJ a producentů všech dob. Jeho multiplatinová deska True z roku 2013 obsahovala singl Wake Me Up, který dosáhla na hitparádovou jedničku v jednaosmdesáti zemích a na Spotify se stal nejstreamovanější písní všech dob.

Ariana Grande vs Avicii

K velkým úspěchům Aviciiho patří i velký klubový hit Levels z roku 2011 nebo úspěšný singl Waiting For Love, který v roce 2015 doprovázel vydání desky Stories. Sedmadvacetiletý Švéd je taktéž vyhledáván kolegy z hudební branže - o jeho produkci či remix v minulosti požádala například Madonna, kapela Coldplay nebo Lenny Kravitz.

Avicii

Aktuálně má Avicii na trhu nové EP, která přináší například společnou píseň s britským elektronickým duem AlunaGeorge nebo britskou zpěvačkou Ritou Ora. Pro rádia byla vybrána skvělá taneční píseň Without You, ve které je ke slyšení Aviciiho kamarád, švédský zpěvák Sandro Cavazza.

Který z nich je nejlépe placený DJ světa?

Jak tě baví nový singl Aviciiho? Hlasuj!
Hlasuj 149
HIT!
Hlasuj 94
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 pátek 22. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 16
  LOVE
 • 9
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 8
  FAIL
 • 8
  OMG
 • 7
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART