Avicii (†28) a jeho náhlá smrt: Jak na něj vzpomíná jeho láska Emily?

22. dubna 2018 20:29
Bývalá přítelkyně DJe a producenta Tima Berlinga alias Aviciiho (†28) Emily Goldberg promluvila o jeho náhlé smrti. Policie mezitím zveřejnila výsledky pitvy známého hudebníka...

ČTI TAKÉ: FIKCE NA INSTAGRAMU. JAK VYPADAJÍ FOTKY PŘED ÚPRAVOU? BLOGERKA UKÁZALA REALITU!

Tim a Emily

Avicii zemřel v pátek 20. dubna 2018 (psali jsme zde) a od té chvíle, kdy jeho manažerka vypustila tuto smutnou zprávu do světa, svou upřímnou soustrast vyjádřila nadanému švédskému producentovi na sociálních sítích většina hvězd hudebního světa.

SLEDUJ REPRÍZU v úterý ve 22:00! R.I.P AVICII 1989 - 2018 Zemřel švédský DJ Avicii. Připomeň si jeho největší hity.

Vzpomínce na svou bývalou lásku se neubránila ani Timova expřítelkyně Emily Goldberg. Spolu s jejich společnými fotkami přidala na Instagram vzkaz: „No tak, lásko, nevzdávej to s námi, vyber si mě a já ti ukážu lásku“ - tohle je část textu, který pro mě Tim napsal. Přála bych si, abych jim mohla dostát.

KVÍZ HARRY POTTER A JEHO KOUZLA! DEJ SI NAŠICH DVACET OTÁZEK!

Během těch dvou let, které jsme byli spolu, byl mým nejbližším a nejlepším přítelem. Teď se nemůžu podívat na Medvěda bez toho, aniž bych věděla, že už nikdy neuvidím jeho tvář. Pořád si srovnávám myšlenky. Děkuju všem za milá slova a vzpomínky na Tima“, napsala Emily.

Policie v Ománu již zveřejnila výsledky pitvy. Ve smrti hudebníka nesehrál prý roli nikdo cizí a nešlo o zločin. Pravá příčina smrti však oznámena ještě nebyla. Tim v minulosti trpěl zdravotními potížemi kvůli nadměrnému pití alkoholu. V roce 2014 mu byl vyoperován žlučník a slepé střevo. O dva roky později přestal vystupovat a věnoval se jenom produkci.

 #ripavicii #avicii

Příspěvek sdílený Emily Goldberg (@emilygoldberg89),

Avicii

Avicii

NOVINKY - Avicii: The Nights / Stories

Avicii měl před sebou plno plánů.

NOVINKU VĚNOVALA ARIANA VZPOMÍNCE NA TERORISTICKÝ ÚTOK V MANCHESTERU!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:29 pondělí 20. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 108
  LOVE
 • 62
  FAIL
 • 27
  OMG
 • 16
  WTF
 • 15
  SUPER
 • 15
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART