Škoda! Avi Kaplan oznámil, že opouští Pentatonix! Co stojí za jeho rozhodnutím?

15. května 2017 17:55
Muzikant Avi Kaplan zveřejnil dojemné video, kde oznámil svůj odchod ze skupiny Pentatonix...

ČTI TAKÉ: Miley Cyrus (prý) už nekouří trávu!

Pentatonix

Skupina postovala na svůj Facebook video, kde Avi svůj odchod oznamuje a neubránil se slzám. Důvodem odchodu je to, že Avi chce vyzkoušet sólovou dráhu muzikanta.

Všichni ostatní členové kapely Scott Hoying, Mitch Grassi, Kirstin Maldonado a Kevin Olusola jsou na videu po jeho boku a podporují ho.

„Ahoj všichni, pokud jste si ještě nepustili tohle video, tak to pro vás asi bude šok. Pokud ano, tak víte přesně o co jde. Dneska ráno jsem oznámil, že odcházím z PTX,“ říká Avi.

Ujistil fanoušky, že si období s PTX díky nim rozhodně užil. „Tohle rozhodnutí mě hodně trápilo. Je to zatím to nejtěžší, které jsem v životě udělal. Posledních šest let pro mě bylo neuvěřitelných. Dosáhli jsme skvělých věcí, viděli úžasná místa, působili jsme na lidi svou hudbou... Překonalo to vše, co jsem si kdy vysnil,“ říká Avi na úvod.

„Důvod, proč jsem se dostal tak daleko, jste vy. Inspirovali jste mě, každý den mě donutili vstát a jsem za to vážně vděčný. Všechny vás opravdu miluji... Ale dostal jsem se do bodu, kdy už takhle dál nemůžu. Musím tedy udělat to, co je nejlepší pro skupinu i pro mě. Budu dál dělat hudbu celým svým srdcem,“ pokračuje Avi.

Avi zároveň dodal, že na všech chystaných show Pentatonix vystoupí. Kapela se dala dohromady v roce 2011, doufáme, že tuhle těžkou zkoušku zvládnou.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:55 úterý 12. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 86
  FAIL
 • 23
  OMG
 • 22
  WTF
 • 18
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART