Ariana si uvědomuje, jaký vliv má na fanoušky. Chce je motivovat ke cvičení a spolupracuje s Reebok!

25. října 2017 14:34
Zpěvačka spolupracuje se značkou Reebok a ví, že má na své fanoušky obrovský vliv.

ČTI TAKÉ: Mladý cukrář vyrábí nádherné dezerty z nepovedených dortů! Inspiruje se i kreslenými postavičkami!

Ariana Grande

Zpěvačka Ariana Grande patří mezi osobnosti, které vědí, že se musí udržovat neustále v kondici. Teď začala spolupracovat i se sportovní firmou Reebok a je ráda, že může díky této spolupráci ovlivnit a přivést ke sportu mladé lidi, kteří jí sledují. Ariana si uvědomuje, jaký obrovský vliv má na lidi a jakou má sledovanost na Instagramu.

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

„Jsem za to opravdu vděčná a miluji to, co dělám. Jsem ráda, že mohu mít vliv na život mých fanoušků a být tu pro ně. Vím, že to, co vytvářím, jim určitým způsobem pomáhá. Myslím na ně vždycky, když něco vytvářím,“ rozněžnila se Ariana.

„Určitě jsou mojí inspirací. Nechtěla bych dělat nic bez jejich lásky, podpory, motivace a inspirace,“ dodala zpěvačka, po jejichž koncertě v Manchesteru zabil teroristický útočník několik obětí. Přestože se Ariana rozhodla po útoku pokračovat v turné, během osobních setkání byla pořád velmi rozhozená.

„Nemyslím si, že jsem někdy zažila něco horšího než tohle. Ale museli jsme pokračovat. Pro celý tým bylo turné mnohem víc než jen show. Jsme opravdu vděčni, že jsme mohli pokračovat,“ dodává zpěvačka s tím, že teď se musí dát dohromady po zdravotní stránce. Udržení aktivního a zdravého životního stylu je pro ni během turné prioritou.

Aktivně spolupracuje s trenérkou Harley Pasternak, ale přiznává, že je na ní hodně tvrdá. Za den musí například nachodit 12 000 kroků. „Cítím se opravdu mnohem lépe, když cvičím,“ přiznává zpěvačku. Nejlépe se jí pří přemýšlí na běžeckém pásu. Pozastavuje se i nad lidskou krásou, mezi kterou nedělá rozdíly.

„Oceňuji lidi přesně takový, jací jsou. Neexistuje určitý druh krásy, baví mě objevovat lidskou krásu. Miluji jedinečnost lidí a mám ráda podivné a zajímavé věci,“ odtajňuje zpěvačka s tím, že je nejdůležitější je mít ráda sebe sama. Pod tímhle se můžeme podepsat.

ČTI TAKÉ: Tajemství prozrazeno! Kde se nachází skutečné městečko Riverdale?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:34 čtvrtek 22. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 46
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 13
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART