Ariana Grande se vyjádřila ke smrti Maca Millera (†26)! Lidé ji obviňujíi!

9. září 2018 14:08
Zpěvačku Arianu Grande (25) lidé obviňují, že může za smrt svého ex, rapera Maca Millera (†26)!

Mac Miller v době, kdy chodil s Arianou Grande

Na její vyjádření čekal snad celý svět. Poté, co byl v pátek nalezen mrtev raper Mac Miller (26) čekali všichni na to, až se k tragické události vyjádří jeho bývalá přítelkyně Ariana Grande (25), která s raperem ještě před čtyřmi měsíci chodila. Zpěvačka sdílela na svém Instagramu černobílou Macovu fotografii, ke které ale nic nenapsala.

Zřejmě ani slovy nedokáže vyjádřit svůj smutek. Ariana a Mac byli přátelé více než pět let. Nejprve spolu pracovali na songu The Way, který vyšel v roce 2013. Svůj vztah oficiálně potvrdili až v roce 2016, letos v květnu se ale rozešli. Ariana jen pár dní nato přiznala vztah s moderátorem a hercem Petem Davidsonem, se kterým je nyní i zasnoubená.

KVÍZ FILMOVÉ HLÁŠKY: POZNÁTE 30 FILMŮ A SERIÁLŮ PODLE LEGENDÁRNÍCH HLÁŠEK?

Příčina smrti se ještě vyšetřuje, ale vypadá to, že se Mac předávkoval drogami, se kterými bojoval už několik let. To, že s nimi měl Mac problémy, věděla zpěvačka už dlouho a byla jediným člověkem, který ho uměl od návykových látek držet dál. Ariana ale byla po rozchodu obviňována, že za něj může ona. 

Dokonce i za raperovu autonehodu, kdy pod vlivem omamných látek narazil svým vozem do sloupce s elektrickým vedením. Ariana se nařčení ale samozřejmě bránila.

Ariana Grande se svěřila s dojemným vyznáním k Macovi.

Ahoj! Toto je jeden z mých nejlepších přátel na celém světě a nejoblíbenějších lidí na planetě. Malcom McCormick. Velmi si ho vážím a vděčím mu za mnohé. Jsem ráda, že ho mám ve svém životě v jakékoliv podobě, bez ohledu na to, jak se mění náš vztah nebo co si vesmír pro každého z nás připraví,“ napsala dříve zpěvačka k jejich společné fotce.

Po zprávě o Macově smrti jí lidé obviňují. Komentáře k poslední fotce musely být dokonce smazány a zrušeny. Macova smrt je strašná, ale zpěvačka si rozhodně nezaslouží, aby jí někdo obviňoval ze smrti člověka, kterého ve svém životě tak moc milovala.

ROK ROZCHODŮ? ZABALILI TO I ARIANA GRANDE A MAC MILLER!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:08 pondělí 7. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 117
  OMG
 • 42
  FAIL
 • 38
  WTF
 • 30
  LOVE
 • 28
  SUPER
 • 21
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART