Ariana Grande přiznala, že na útok v Manchesteru nikdy nezapomene!

30. listopadu 2018 8:48
Je to více než rok, ale osudný den v Manchesteru bude zpěvačku Arianu Grande provázet do konce života.

Ariana Grande zavzpomínala na osudný den v Manchesteru

Je to více než rok a půl, co Ariana Grande (25) zažila děsivý teroristický útok v Manchesteru. Po jejím koncertě zde zabil útočník 22 lidí a více než 500 zranil. Ariana nyní oznámila vydání videa Dangerous Woman Diaries, kde vzpomíná nejen na osudný den, ale i na celé turné. Zpěvačka je nyní úplně otevřená a vzpomíná, jak jí to ovlivnilo.

Prožíváte něco z první ruky, ale doufáte, že všechno je nakonec úplně jinak, že se to nestalo,“ svěřila se zpěvačka. Ta teď sdílela dopis, který napsala osm měsíců po útoku. Přiznala se, že teroristický čin v ní zanechal mnoho otázek ohledně jejího následující života.

Hudební kvíz: Poznáte písničky od známých interpretů? Otestujte se!

Nikdy není naděje, že se to všechno zotaví a že na to zapomenu,“ dodala. V dopisu píše, že hudba je podle ní útěk a nejvíc nebezpečná věc, kterou kdy poznala. Zároveň ale dodává, že muzika spojuje a jen díky ni mohou být lidé sami sebou.

Myslím na Manchester každý den a bude to se mnou každý den v mém životě,“ uzavřela zpěvačka dojemný dopis. Video je rozděleno na čtyři části, každá z nich vyjde jednou v týdne. Podívejte se na trailer a příští čtvrtek si vychutnejte první epizodu.

ČTĚTE TAKÉ: Hadi, prasata i delfíni! Z čeho mají hrůzu slavné osobnosti?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:48 sobota 30. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • 45
  LOVE
 • 26
  WTF
 • 25
  LOL
 • 23
  FAIL
 • 22
  SUPER
 • 20
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART