Ariana Grande vrátila Petemu zásnubní prsten! Chce si nechat pouze jednu věc!

17. října 2018 10:01
Zrušení zásnub Ariany Grande a Peta Davidsona zřejmě nebude jen tak odvolané. Zpěvačka svému dnes už bývalému snoubenci vrátila prstýnek. Trvá ale na tom, že si nechá jednu věc. Vlastně to není úplně věc...
Ariana Grande, Pete Davidson

Ač si to zkroušení fanoušci nechtějí přiznat, rozchod zpěvačky Ariany Grande (25) a baviče Peta Davidsona (24) je nejspíš definitivní. Bývalí snoubenci si už začali vracet věci a řešit praktické záležitosti. Za pár měsíců vztahu si mimo jiné stihli pořídit společná tetování, luxusní byt na Manhattanu za 16 milionů dolarů, ale i rodinného domácího mazlíčka.

Jako první však zpěvačka vrátila zásnubní prstýnek s diamanty v hodnotě 100 tisíc dolarů. Ten Pete nechal vyrobit přímo pro Arianu na zakázku. Bývalí snoubenci se údajně vůbec nedohadovali, kdo si skvostný kousek nechá. Koupil ho Pete, tak je jeho.

ČTĚTE TAKÉ: DRSNÉ! 8 CELEBRIT, KTERÉ ZAŽILY ZNÁSILNĚNÍ! JSOU MEZI NIMI I MUŽI

Stejným způsobem to udělali se svým domácím mazlíčkem! Pete a Ariana společně vlastnili miniprasátko Piggy Smallz, které se stalo takovým symbolem jejich vztahu. Prasátko však koupila Ariana, proto si ho nechá ona. 

Ariana a Pete spolu začali chodit letos v květnu a vzápětí se i zasnoubili. To vše jen krátce po zpěvaččině rozchodu s nedávno zesnulým rapperem Macem Millerem. Právě jeho smrt, která zpěvačku velice sebrala, má být faktorem, který zapříčinil jejich rozchod a odvolání zásnub.

ČTĚTE TAKÉ: 6 NEJLEPŠÍCH KLUČIČÍCH FILMŮ, KTERÉ SI ZAMILUJE I HOLKA!

Ariana, Pete a Mac

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:01 čtvrtek 14. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 63
  FAIL
 • 29
  OMG
 • 28
  SUPER
 • 22
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 21
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART