Je tohle důkaz, že je Ariana Grande zasnoubená s Macem Millerem?

6. června 2017 13:52
Díky benefičnímu koncertu v Manchesteru jsme si nemohli nevšimnout, že Ariana Grande a Mac Miller jsou nejspíš už zasnoubeni!

ČTI TAKÉ: 16 SUPER PROMĚN! MRKNI, JAK PO ČASE VYPADAT DÍKY ROVNÁTKŮM STOKRÁT LÍP!

Mac Miller a Ariana Grande

Benefiční koncert Ariany Grande se zapsal do historie nejen skladbou vybraných interpretů, kteří na akci vystupovali, ale také emocionální smrští, která dojala k slzám nejednoho vystupujícího i diváky po celém světě, kteří sledovali přímý přenos z Manchesteru.

Fanoušci Ariany a Maca si ale všimli ostřížími zraky ještě něčeho! Díky Twitteru jsme odhalili, že Ari měla ten večer na levém prsteníčku, kde se nosí zásnubní prstýnky obří diamantový prsten! Bylo vidět, že ho ráda ukázala celému světu a my se jí ani trochu nedivíme, prstýnek je opravdu překrásný!

Ariana a Mac se ke svému románku přiznali veřejně poprvé minulé září. „Ona je prostě skvělá!“, říká Mac. „Strašně moc se o mě stará, ale zároveň si užíváme spoustu srandy, Ariana je dost vtipná a miluju trávit s ní čas, třeba jen projížděním se v autě po okolí. Když děláte cokoliv na světě s tím pravým člověkem, vždycky je to dobrodružství“, svěřil se Mac v rozhovoru pro magazín People.

Ariana ani Mac ještě oficiálně nic nepotvrdili, ale... někdy jsou zkrátka všechna slova zbytečná! Kdo viděl společné vystoupení Ariany a Maca na koncertě v Manchesteru, ví, že tihle dva jsou prostě spřízněné duše a ať už svatba bude v nejbližších měsících, nebo ne, Ariana a Mac patří k sobě!

via GIPHY

Jsou podle tebe Mac s Arianou zasnoubeni?
Hlasuj 353
ANO!
Hlasuj 151
NE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:52 středa 4. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 121
  LOVE
 • 21
  FAIL
 • 19
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 13
  OMG
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART