Ariana Grande a Pete Davidson zrušili zásnuby! Důvod je velmi smutný

15. října 2018 11:41
Žalostný víkend má za sebou Ariana Grande a Pete Davidson. Pár odvolal zásnuby a dnes ráno také ohlásil rozchod!
Ariana Grande, Pete Davidson

Tohle by čekal málokdo! Zpěvačka Ariana Grande (25) a oblíbený bavič Pete Davidson  (24) zrušili zásnuby a oznámili, že je mezi nimi konec. Podle zdrojů z jejich blízkého okolí jsou do sebe ti dva stále zamilovaní. Nicméně si uvědomili, že teď není správný čas na to, aby byli spolu.

Vztah Ariany a Peta byl ultra krátký, zato velice intenzivní. Ač spolu oficiálně tvořili pár slabý půl rok, po celou dobu bez sebe ti dva neudělali ani krok.

TOP 7 FILMŮ, KTERÉ MUSÍ VIDĚT KAŽDÝ HUDEBNÍ NADŠENEC!

Chodit spolu začali letos v květnu a pouze několik týdnů na to oznámili zásnuby. Tehdy tím fanoušky doslova šokovali, a to i vzhledem k tomu, že se dali se dohromady jen krátce po zpěvaččině rozchodu s rapperem Macem Millerem (†26).

Ariany bývalý přítel Mac Miller na začátku září zemřel na předávkování drogami. Ačkoli trpěl těžkými depresemi, není jasná zda jeho smrt byla nešťastná náhoda nebo sebevražda. Nicméně Arianu tragická zpráva velice zasáhla a rozhodla se na jistou dobu stáhnout ze světel reflektorů do ústraní.

Podle zlých jazyků má právě Macova smrt s rozchodem Peta a Ariany co dočinění. Bývalí snoubenci se ale k celé věci dosud nevyjádřili.

ČTĚTE TAKÉ: 10 TYPŮ SINGLE HOLEK, KTERÉ SI KLUKA NIKDY NENAJDOU!

Ariana a její muži

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:41 úterý 12. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 62
  OMG
 • 23
  LOVE
 • 22
  FAIL
 • 19
  SUPER
 • 19
  LOL
 • 12
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART