Hra Pokémon GO slaví první narozeniny! Lovíte ještě, nebo jste to zabalili?

21. července 2017 12:14
Hráli jste, hrajete ještě, nebo už jste to dávno zabalili a hra vás přestala po nějaké době bavit? My už moc lidí zběsile pobíhajících s mobilem a lovících Pokémony nevídáme, ale aktivních hráčů je prý celosvětově stále ohromné množství!

ČTI TAKÉ: HOAXY O CHESTEROVĚ SMRTI SE STALY SMUTNOU REALITOU! KONEC LINKIN PARK?

Pokémon GO

Pokémon Go je mobilní aplikace a videohra založená na principu rozšířené reality, spuštěna byla 6. července 2016 a spustila celosvětové šílenství!

Jak hra funguje? Prostřednictvím aplikace propojuje herní prostředí s reálným světem, k čemuž se využívá GPS a kamera telefonu.

Pokémon GO

Od února je ve hře spousta novinek. 80 nových pokémonů, další nové evoluce, nové pohyby Pokémonů při jejich lovení, výběr typu Pokéballu a berries je ulehčen přímo z obrazovky při chytání, nové berries, nové přizpůsobení postavy a oblečení trenéra, nové Gymy a PokéStopy, raidy, nový noční mód a vylepšená hudba, lepší stabilita s Apple Watch a další vychytávky.

Pokémon GO

Co se moc nezměnilo je fakt, že hra stále dost žere baterku, takže pokud se chceš vydat na lov, power banku s sebou!

20. července hra prodělala aktualizaci na verzi 0.69.0 (Android), resp. 1.39.0 (iOS). Změny se týkají zejména odladění chyb a různých detailů, na které přišli hráči během několika uplynulých týdnů. Hra by se vám měla na obou platformách sama aktualizovat během několika dní.

Hra Pokemon GO

Velkou novinkou a něčím, co by mělo podle tvůrců hru oživit pro některé hráče a vrátit do hry ty, kteří už to vzdali, by měli být legendární pokémoni! Ti se objeví poprvé 22. července na eventu v Chicagu, a později také v rámci akcí Pokémon Go Safari Zone. Jedna z nich se uskuteční i v ČR, konkrétně 5. srpna v OC Černý Most.

via GIPHY

Hraješ Pokémon GO?
Už dávno ne!
Už dávno ne!
148
Ano, pořád hraju, miluju to!
Ano, pořád hraju, miluju to!
138
Ne, ale možná tomu ještě dám šanci a vyzkouším novinky...
Ne, ale možná tomu ještě dám šanci a vyzkouším novinky...
137
Ne, nikdy jsem to ani nezkusil-a
Ne, nikdy jsem to ani nezkusil-a
135
Ano, zase jsem začal-a!
Ano, zase jsem začal-a!
128

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:14 sobota 18. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 18
  LOL
 • 12
  OMG
 • 9
  FAIL
 • 9
  LOVE
 • 7
  SUPER
 • 7
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART