Adam pokryl většinu svého těla tetováním! Lidé po něm hází kameny!

23. března 2018 11:30
Muž z Polska se rozhodl, že si potetuje úplně celé tělo!

ČTI TAKÉ: Proč má Zayn tetování Voldemorta z Harryho Pottera?

Adam má pokryté 90% svého těla tetováním.

Když ho uvidíš poprvé, zřejmě se Adama Curlykalea lekneš. Adam totiž pokryl 90 % svého těla tetováním a stále trvá na tom, že je potřeba udělat další. Třicetidvouletý muž si první tetování nechal dát ve dvaceti letech. Byl to jen krátký text „Já jsem.“ Nyní má ale Adam tolik kérek, že už nenajdeme místo na jeho těle, které by neměl pokryté tetováním.

Adam

Chce si nechat potetovat i zbývající místa - podpaží, dlaně na rukou a chodila na nohou. „Vždycky jsem věděl, že jsem jiný. Moje oblíbená barva byla šedá, proto je aktuálně na mé kůži právě tato barva,“ říká Adam.

Adam tetování zbožňuje.

Živím se tím, že navrhuji motivy tetování. Mám určitou vizi, za kterou jdu krok za krokem. Život je tak krátký, že jsem přestal přemýšlet nad tím, co se stane zítra,“ dodává. V současné době si dělá svoje tetování sám, takže nemusí za nikoho platit a s místy, kam nedosáhne mu pomáhá jeho nejlepší kamarád. 

Adam se narodil v Rusku a vyrůstal v Polsku, nyní ale žije v Londýně. K tolika tetování se rozhodl i po zdravotních problémech, kterými si prošel. Ve 22 letech mu diagnostikovali rakovinu tlustého střeva. Po několika měsících chemoterapie a dalších vyšetření měl velmi slabou imunitu. Měl deprese, trpěl poruchami příjmu potravy a dokonce se pokusil i o sebevraždu.

Adam lidi děsí

Tetování mi umožnilo objevit znovu sebe samotného. Stal jsem se pro sebe krásným,“ přiznává. V září loňského roku se rozhodl, že si potetuje i obličej a říká, že mu to hodně pomohlo neřešit ostatní lidi. Někteří se na jeho vzhled dívají s odporem.

Kvíz: Poznáš celebrity na fotkách z dětství? Zkus našich 20 fotek!

Lidé po něm dokonce několikrát i házeli kameny a lahve a předpokládali automaticky, že není normální. Okolí se ho po potetování obličeje začalo bát, ale Adam přiznává, že lidé v Berlíně, Londýně, či Stockholmu ho berou lépe než lidé v Polsku.

Svět na lidi jako jsem já není připraven, ale já jim ukazuji, že můžeme žít jinak a lépe,“ říká. Adam pracuje nejen jako tatér, ale i jako holič či psycholog a dodává, že dělá úplně stejné věci jako ostatní. Jí, spí, pláče a směje se. Jen zkrátka odlišně vypadá. 

ČTI TAKÉ: Hnusné překvapení: Mrtvá myš v energy drinku! Jak se to mohlo stát?

Takhle Adam vypadal než si potetoval obličej.

Takhle Adam vypadal předtím než se zamiloval do tetování.

ČTI TAKÉ: Teenageři během párty totálně zdevastovali dům pronajatý přes Airbnb!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:30 sobota 21. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 50
  OMG
 • 26
  WTF
 • 21
  FAIL
 • 19
  SUPER
 • 17
  LOVE
 • 14
  LOL
Foto

I96v12o H98a88v12r44á86n44e51k

Vypatlanec

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART