8 skvělých fashion a beauty influencerů, kteří bojují za práva zdravotně postižených lidí

15. prosince 2017 8:46
Pokud jde o blogování na téma krásy a módy, často lze získat dojem, že si všichni autoři hrají na tu samou osobu... Podívej se na tyhle inspirativní lidi a dej follow!

ČTI TAKÉ: JUSTIN BIEBER ŠEL DO SEBE A ZASTAL SE ŠIKANOVANÉHO KEATONA JONESE

Tělesně postižení bojují za svá práva

Ohledně tělesných tvarů, barvy kůže, schopností a životního stylu zkrátka nebývá moc na výběr. Jestli si myslíš, že život s nějakým postižením (ať už viditelným nebo ne) znamená změny v osobním stylu, šatníku nebo preferencích v líčení, následující fotky tě mohou přesvědčit o opaku.

Následujících 8 osobností činí svět krásy a módy o poznání přístupnější, všestrannější a inspirativnější a jsou zároveň aktivisty za práva zdravotně postižených lidí: 

All aboard 

Příspěvek sdílený Jordan Bone (@jbone89),

#ootn #thathighlighttho 栗‍♂️

Příspěvek sdílený Kaitlyn Dobrow (@kaitlyndobrow),

For many years, people have stared at me for all the wrong reasons; “why she in a wheelchair?”, “why she gotta wear that strap?”, “can she walk though??” and it used to (I repeat USED TO!) make me shrink away, keep myself inconspicuous, hide what was really under the surface... Until one day, i thought “what the bloody hell am I doing!?”, and I gave myself permission to actually LIKE who I was and F*CK what other people thought. I finally realised, you just gotta #KEEPONBEINGYOU and I found the confidence to let the real me shine. Now when they stare, I damn well KNOW they thinkin’ “giiiiirl, where are them shoes from though!?!”. BIG shout out to @missguided for pushing such an amazing campaign and empowering us ALL to be our own biggest fan  Everything I’m wearing in this picture is from @missguided ❤️

Příspěvek sdílený Tess Daly  (@tess.daly),

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:46 sobota 14. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 23
  SUPER
 • 19
  LOVE
 • 18
  FAIL
 • 18
  OMG
 • 17
  LOL
 • 17
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART