7 zajímavostí o královském páru Harry a Megan. „Když mě požádal o ruku, zrovna jsme pekli kuře“

28. listopadu 2017 16:10
Zasnoubili se na začátku listopadu a za sebou mají i první televizní rozhovor jako snoubenci. Princ Harry se zasnoubil se svou přítelkyní Megan Markle a příští rok zažije královská rodina nádhernou svatbu.

ČTI TAKÉ: Chodí spolu? Co má Bella Thorne s Patrickem Schwarzeneggerem?

Princ Harry s přítelkyní

1. Dvojice spolu chodí jen pár měsíců. Americká herečka byla už jednou vdaná, ale až vedle Harryho dokonale září. „To, že jsem se do Megan zamiloval tak rychle je pro mě jen potvrzením, že je naše láska věčná,“ dodal princ.

2. O Megan mají extrémní zájem média, jako herečka je ale na to zvyklá. „Varoval jsem Megan, co může přijít, ale oba dva jsme byli tím extrémním zájmem o nás překvapeni. Můžete mít, kolik rozhovorů chcete a snažit se na to připravit, ale vždy je něco, co vás překvapí,“ přiznal.

3. „Bylo to velmi vzrušující, když jsem jí šel představit rodině. Nikomu jsem dlouhou dobu nic neřekl, ale William jí toužil poznat. Catherine i William byli úžasní a hrozně moc jim děkuji za jejich podporu,“ přiznal Harry.

4. „Byla krásná noc, pekli jsme kuře a bylo to úžasné překvapení. Nenechala jsem ho to ani doříct, ale vůbec jsem to nečekala. Bylo to sladké, přirozené a velmi romantické,“ přiznala Megan.

5. Megan vyrůstala v USA a přiznává, že některé věci, co se v královské rodině dělají, moc nechápala. Přiznává ale že teď už spoustu věcí chápe.

6. Za poslední rok a půl prošla Megan tréninkem, co musí v královské rodině dodržovat. „Nikdy jsem nebyla ničeho takového součástí, ale nikdy jsem nepodporovala bulvár, takže pro mě nebyl problém s bulvárem nemluvit,“ přiznala.

7. Přiznává, že na začátku byla v šoku, kolik lidí se o její vztah s Harrym zajímalo. „Neměli jsme vůbec čas na náš vztah, ale zvykla jsem si,“ přiznala.

ČTI TAKÉ: Bacha na to! Vědci našli spojitost mezi pitím energy drinků a psychickými problémy!

FULL Interview: Prince Harry and Meghan Markle - BBC News

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:10 středa 28. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 43
  LOVE
 • 25
  SUPER
 • 18
  LOL
 • 14
  WTF
 • 14
  OMG
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART