7 krásek prozradilo, co dělají pro sexy postavu! Gigi, Taylor, Miley

14. března 2018 11:15
Gigi, Miley, Taylor nebo Bella prozradily, co dělají pro své sexy postavy k nakousnutí!

ČTI TAKÉ: Nečekaný rozchod! Mezi Zaynem Malikem a Gigi Hadid je konec!

Gigi Hadid

Gigi Hadid

„Vyrostla jsem jako hráčka volejbalu, a když jsem zjistila, že nemám na volejbal v New Yorku už tolik času jako dřív, tak jsem myslela, že se zblázním. Běhat na běžeckém páse mě vůbec nebavilo,“ říká modelka a expřítelkyně Zayna Malika z One Direction. Přiznává, že zkrátka není typ člověka, co by miloval sport v tělocvičně, ale že je raději venku. Když Gigi věděla, že nemůže dělat volejbal, tak zkusila box, který jí učaroval.

Gigi Hadid pro Tommy Hilfiger

Bella Hadid

Mladší sestra modelky dává přednost józe. „Když pracuji, tak se pak potřebuji uvolnit. Myslím, že jóga uklidňuje a je to úžasné, ale je to opravdu velmi těžká věc,“ přiznala. 

Bella Hadid

Taylor Swift

Taylor ráda navštěvuje studio Body by Simone, které vede Simone De La Rue a Taylor v něm trénuje tanec a kardio. I zpěvačka se musí udržovat v kondici a tanec je pro Taylor evidentně ten nejlepší pohyb.

Taylor Swift

Lady Gaga

„Cvičím hodně,“ přiznala nedávno zpěvačka. Věnuje se hodně kardiu, tanci a sama přiznává, že je pro ní sport neskutečně důležitý.

1D KVÍZ: Jsi fanoušek One Direction? Odpověz na 20 otázek a dokaž to!

Lady Gaga

Khloe Kardashian

I modelka a podnikatelka miluje sport a přiznává, že jí baví cvičení v posilovně. Nedávno objevila kouzlo posilovacích schodů. „Schody jsou pro vaše tělo naprosto skvělé, protože procvičí každou jeho část. Budete se potit, ale je to skvělé kardio cvičení. Ráda cvičím schody v posilovně, ty skutečné už moc nemusím,“ přiznala. 

Khloe Kardashian

Miley Cyrus

Miley miluje jógu a dostala se až tak daleko, že ji nevadí jí cvičit v show Jimmyho Fallona. „Dělám jógu nejen pro své tělo, ale i pro svou duši. Prostě jí miluji,“ přiznala zpěvačka.

Miley Cyrus (videoklip - Wrecking Ball)

Margot Robbie

„Když se nesnažím o roli, tak moc necvičím. Jsem tak uvolněná, že nemusím trénovat ani v posilovně,“ přiznala krásná herečka. „Mezi filmy Suicide Squad a Já, Tonya jsem skoro necvičila a tři dny před nějakou důležitou akcí v LA jdu pak do posilovny, abych se cítila dobře a byla v kondici. Dělám to, co mě baví a když nemám náladu na cvičení, tak prostě necvičím,“ říká herečka.

ČTI TAKÉ: Pauza ve vztahu Seleny a Justina! Může za to její máma! Justin brečí

Margot Robbie je těhotná!

Taylor Swift

Taylor Swift

Gigi Hadid a Tommy Hilfiger

Gigi Hadid

Miley Cyrus

Miley Cyrus

ČTI TAKÉ: Jako z Walking Dead! Muž napadl letiště kvůli útoku zombies!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:15 čtvrtek 12. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 46
  SUPER
 • 15
  LOVE
 • 13
  LOL
 • 12
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART