7 důvodů, proč se The Weeknd zamiloval do Seleny Gomez! Je jiná, než Bella Hadid!

13. ledna 2017 10:30
Včera jsme vám ukázali fotky, na kterých se Selena líbá a mazlí s Abelem (aka The Weekndem) po večeři v luxusní restauraci... Nemělo by z toho být žádné velké drama, ale je... Proč? Selena má očividně slabost pro Kanaďany!

ČTI TAKÉ: POTVRZENO! SELENA GOMEZ CHODÍ S THE WEEKNDEM! MRKNI NA LÍBAČKU!

The Weeknd a Bella Hadid spolu chodili poměrně dlouhou dobu. The Weeknd se ale s Bellou před pár měsíci zničehonic rozešel. Co se přesně stalo? Selena a The Weeknd oba vystupovali na výroční módní přehlídce Victoria ́s Secret, kde měli možnost se lépe poznat.

Selena Gomez a The Weeknd

Selena poté skončila v léčebně a po svém návratu na výsluní pronesla na předávání cen American Music Awards 2016 děkovnou řeč, ve které zaznělo mimo jiné i toto: „I když jste zlomení, nemusí to tak zůstat!“ The Weeknd prý Selenu brzy poté kontaktoval, aby jí podpořil, následně si začali tihle dva psát a volat a jak to dopadlo jste mohli vidět na včerejších fotkách!

Selena Gomez a The Weeknd

Bella je vytočená a okamžitě poté, co se fotky objevily na internetu dala Seleně unfollow na Instagramu. Obě holky jsou krásné a Abelovi se nedivíme, že propadl jejich kouzlu. Když jsme se ale podívali trochu blíž na to, co mají Selena a Bella společné, zjistili jsme, že jsou to ve skutečnosti naprosté protipóly!

7 TOP ROZDÍLŮ MEZI SELENOU A BELLOU! JSOU PRÁVĚ TOHLE DŮVODY, PROČ SE THE WEEKND ZAMILOVAL DO SEL?

1. Předešlí kluci
Selena byla spojována například s těmito kluky (samozřejmě kromě Justina Biebera): Niall Horan, Charlie Puth, Samuel Krost a Zedd. Bella měla v životě jen vztah a tím byl právě The Weeknd.

Selena Gomez a Justin Bieber / The Weeknd a Bella Hadid

2. Kariéra
Selena je zpěvačkou a herečkou skoro celý svůj život. Bella je topmodelka.

Selena Gomez / Bella Hadid

3. Výška
Bella měří 175 cm a Selena 166 cm. Na fotce, kde stojí Selena vedle Abela v hodně vysokých podpatcích je stejně skoro stejně vysoká jako on! Na rozdíl od jeho fotek s Bellou, kde můžeme jasně vidět, že Bella je skoro o hlavu vyšší než on, což mu nemusí dělat dobře, zvlášť pokud má ze své výšky komplexy. Je to sice maličkost, ale určitě se v tomhle případě cítí líp ve společnosti Sel.

Selena Gomez a The Weeknd / Bella Hadid a The Weeknd

4. Dětství
Bella se narodila v Lose Angeles do bohaté rodiny. Chvíli žili na ranči v Santa Barbaře a také v Malibu. Bella odjakživa milovala koně a byla úspěšnou žokejkou, která se málem účastnila Olympijských her!

V tom ji tehdy bohužel zastavila nepříjemná nemoc - lymská borelióza. Selena se narodila v Texasu své teprve šestnáctileté mámě. Celé dětství žila ve velké chudobě a jak sama říká, nejčastěji s mámou jedli k obědu i večeři suché špagety.

Bella Hadid / Selena Gomez

5. Fanoušci
Bella je hvězdou sociálních sítí. Jakmile si založila Instagram, Twitter a všechno další, z jejích příspěvků, fotek a videí se okamžitě staly virály! Její Instagram je pro spousta followerů něco jako módni bible. Selena získala všechny své fanoušky díky herectví a zpěvu.

Bella Hadid / Selena Gomez

6. Původ
Selena je částečně Mexičanka a částečně horkokrevná Italka, zatímco Bella je napůl chladná Holaďanka a napůl Palestinka!

Selena Gomez / Bella Hadid

7. Styl
Selena je víc konzervativní, zatímco Bella se nebojí riskovat často dost odvážnými modely.

Selena Gomez / Bella Hadid

Fotogalerie

Která z nich je ti víc sympatická?
Hlasuj 213
Bella Hadid
Hlasuj 1286
Selena Gomez

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:30 sobota 13. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • 230
  LOVE
 • 29
  WTF
 • 27
  LOL
 • 26
  SUPER
 • 20
  OMG
 • 18
  FAIL
Foto

S97i14m61o N82k16á55á

Selena byla nejšťastnější s Justinem.. Měla by být s ním.. Jelena forever.. Stejně se pořád milují.. Jde jen o žárlivost!!;-€

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART