Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • 7 důvodů, proč se The Weeknd zamiloval do Seleny Gomez! Je jiná, než Bella Hadid!

  13. ledna 2017 10:30
  Včera jsme vám ukázali fotky, na kterých se Selena líbá a mazlí s Abelem (aka The Weekndem) po večeři v luxusní restauraci... Nemělo by z toho být žádné velké drama, ale je... Proč? Selena má očividně slabost pro Kanaďany!

  ČTI TAKÉ: POTVRZENO! SELENA GOMEZ CHODÍ S THE WEEKNDEM! MRKNI NA LÍBAČKU!

  The Weeknd a Bella Hadid spolu chodili poměrně dlouhou dobu. The Weeknd se ale s Bellou před pár měsíci zničehonic rozešel. Co se přesně stalo? Selena a The Weeknd oba vystupovali na výroční módní přehlídce Victoria ́s Secret, kde měli možnost se lépe poznat.

  Selena Gomez a The Weeknd

  Selena poté skončila v léčebně a po svém návratu na výsluní pronesla na předávání cen American Music Awards 2016 děkovnou řeč, ve které zaznělo mimo jiné i toto: „I když jste zlomení, nemusí to tak zůstat!“ The Weeknd prý Selenu brzy poté kontaktoval, aby jí podpořil, následně si začali tihle dva psát a volat a jak to dopadlo jste mohli vidět na včerejších fotkách!

  Selena Gomez a The Weeknd

  Bella je vytočená a okamžitě poté, co se fotky objevily na internetu dala Seleně unfollow na Instagramu. Obě holky jsou krásné a Abelovi se nedivíme, že propadl jejich kouzlu. Když jsme se ale podívali trochu blíž na to, co mají Selena a Bella společné, zjistili jsme, že jsou to ve skutečnosti naprosté protipóly!

  7 TOP ROZDÍLŮ MEZI SELENOU A BELLOU! JSOU PRÁVĚ TOHLE DŮVODY, PROČ SE THE WEEKND ZAMILOVAL DO SEL?

  1. Předešlí kluci
  Selena byla spojována například s těmito kluky (samozřejmě kromě Justina Biebera): Niall Horan, Charlie Puth, Samuel Krost a Zedd. Bella měla v životě jen vztah a tím byl právě The Weeknd.

  Selena Gomez a Justin Bieber / The Weeknd a Bella Hadid

  2. Kariéra
  Selena je zpěvačkou a herečkou skoro celý svůj život. Bella je topmodelka.

  Selena Gomez / Bella Hadid

  3. Výška
  Bella měří 175 cm a Selena 166 cm. Na fotce, kde stojí Selena vedle Abela v hodně vysokých podpatcích je stejně skoro stejně vysoká jako on! Na rozdíl od jeho fotek s Bellou, kde můžeme jasně vidět, že Bella je skoro o hlavu vyšší než on, což mu nemusí dělat dobře, zvlášť pokud má ze své výšky komplexy. Je to sice maličkost, ale určitě se v tomhle případě cítí líp ve společnosti Sel.

  Selena Gomez a The Weeknd / Bella Hadid a The Weeknd

  4. Dětství
  Bella se narodila v Lose Angeles do bohaté rodiny. Chvíli žili na ranči v Santa Barbaře a také v Malibu. Bella odjakživa milovala koně a byla úspěšnou žokejkou, která se málem účastnila Olympijských her!

  V tom ji tehdy bohužel zastavila nepříjemná nemoc - lymská borelióza. Selena se narodila v Texasu své teprve šestnáctileté mámě. Celé dětství žila ve velké chudobě a jak sama říká, nejčastěji s mámou jedli k obědu i večeři suché špagety.

  Bella Hadid / Selena Gomez

  5. Fanoušci
  Bella je hvězdou sociálních sítí. Jakmile si založila Instagram, Twitter a všechno další, z jejích příspěvků, fotek a videí se okamžitě staly virály! Její Instagram je pro spousta followerů něco jako módni bible. Selena získala všechny své fanoušky díky herectví a zpěvu.

  Bella Hadid / Selena Gomez

  6. Původ
  Selena je částečně Mexičanka a částečně horkokrevná Italka, zatímco Bella je napůl chladná Holaďanka a napůl Palestinka!

  Selena Gomez / Bella Hadid

  7. Styl
  Selena je víc konzervativní, zatímco Bella se nebojí riskovat často dost odvážnými modely.

  Selena Gomez / Bella Hadid

  Fotogalerie

  Která z nich je ti víc sympatická?
  Selena Gomez
  1286
  Bella Hadid
  213

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:30 sobota 13. května 2017. Anketa je uzavřena.

  • 230
   LOVE
  • 29
   WTF
  • 27
   LOL
  • 26
   SUPER
  • 20
   OMG
  • 18
   FAIL
  Foto

  S91i30m97o N51k94á36á

  Selena byla nejšťastnější s Justinem.. Měla by být s ním.. Jelena forever.. Stejně se pořád milují.. Jde jen o žárlivost!!;-€

  Související