6 super originální vánočních svetrů! Pořídíš si nějaký?

13. prosince 2017 10:17
Vánoční svetry je něco bez čeho si nedovedeme advent představit. Jsou vtipné, zahřejí a naladí nás i naše okolí na vánoční atmosféru. Co když ale hledáme trochu něco netypického? Představíme vám šest originální svetrů a doplňků, které nás zaujali.

ČTI TAKÉ: Pár ze seriálu Upíří deníky: Nikki Reed napsala zamilovaný dopis Ianovi Somerhalderovi!

Vánoční svetry jsou prostě in.

1. Hvězdné války a komiksy

Jsi fanoušky Hvězdných válek či komisků? I pro tebe máme originální vánoční svetry a doplňky, které jasně ukážou, že ty rozhodně víš, kdo jsou jediové.

2. Blikající svetry

Trocha originality ještě nikdy nikomu neuškodila. Vánoční svetry má dneska každý, co je ale trochu ozvláštnit světýlky? Pokud tě nudí nudné vzory se soby a sněhuláky, dodej jim světlo. Světýlka přitahují pozornost, takže tenhle trend rozhodně není pro introverty. Vrcholem je propojit světla a zvuky.

3. Oblek

Pokud můžeš do práce přijít trochu výstředněji, zvol vánoční oblek. Ten je k dispozici od společnosti Amazon a bude to vrchol vánočních večírků.

4. Mateřství

I když jsou ženy těhotné, nemusí se vzdát vánočních triček a svetrů. K dispozici je jich několik variant a co si budeme povídat, jedna je hezčí než druhá.

5. Rodinné svetry

Chceš ladit s celou svojí rodinou? Není problém, u štědrovečerního stolu se můžete potkat vánočně oblečené s celou svou rodinou.

6. Vánoční svetry pro tebe a tvého psa

Aldi je obchod, který prodává vánoční obleky i pro psy, děti i dospělé. K dostání jsou motivy se sněhuláků, psů, sobů, jednorožců a další vánočních motivů.

ČTI TAKÉ: Ryan Reynolds se stane detektivem Pikachu! Premiéru bude mít v květnu 2019!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:17 čtvrtek 12. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 23
  SUPER
 • 23
  WTF
 • 22
  LOVE
 • 19
  OMG
 • 18
  LOL
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART