6 filmů, který musíš vidět v roce 2018! Dočkáme se Rihanny či Belly Thorne!

3. ledna 2018 13:39
Rok 2018 nám opět přinese super filmy, na které se těšíme už teď. V loňském roce jsme se dočkali například filmu Kráska a zvíře s Emmou Watson, nejnovější díl Star Wars či Wonder Woman. I letošní rok nám přinese snímky, které stojí za zhlédnutí a na které se moc těšíme.

ČTI TAKÉ: Zac Efron přišel kvůli Hugh Jackmanovi málem o život! Co se stalo?

Debbie a její parťačky

V pasti času

Meg Murryová je typická středoškolačka, které bojuje s malým sebevědomím a která touží zapadnout. Je dcerou známého fyzika a je velmi chytrá, ale vše se změní se s zmizením jejího otce. Charles Wallace představí Meg tři nebeské bytosti, které se přestěhovali na Zem, aby Megina otce našli. Společně se vydají na dobrodružnou cestu a pomoci skládání času a prostoru jsou přenášeni na světy za hranicemi fantazie. Musí ale zde čelit mocné zlé síle.

Premiéra: 8. března 2018

Debbie a její parťačky

Tenhle film nabízí především hvězdné obsazení. Kromě Anne Hathaway, uvidíme i Sandru Bullock, Mindu Kaling či Rihannu. Na premiéru o Debbie Ocena, která se živí tím, že krade a se svou partou kamarádek se rozhodne, že si přijdou na velké peníze během svátku newyorské smetánky Met Gala, si ale budeme muset počkat až do léta.

Premiéra: 7. června 2018

Black Panther

Blacka Panthera už známe a teď se nám představí ve své první sólovce. Děj se ve velké části odehrává v Africe a ve Wakadě, což je oproti ostatním marvelovkám velká změna.

Premiéra: 15. února 2016

Midnight Sun

Patrick Schwarzenegger  a Bella Thorne se představí ve velmi dojemném romantickém filmu. Katie trpí vzácnou sluneční alergií. Katie se potká s Charliem, který miluje léto a oba si budou muset uvědomit, co jsou schopni pro lásku udělat.

Premiéra: 22. března 2018

Jurský svět: Zánik říše

V pokračování úspěšné série Jurského světa děj pokračuje snahou lidstva, aby zabránili vyhynutí dinosaurů. Na ostrově dojde k výbuchu sopky, která může celý druh vyhubit. Dočkáme se nejen představení nových druhů, ale i návratu doktora Malcolma.

Premiéra: 21. června 2018

Mary Poppins se vrací

Nový film o Mary Poppins se odehrává ve 30. letech během období hospodářské krize v Londýně. Michael a Jane jsou už dospělí a Michael žije se třemi dětmi pořád v Třešňové ulici, ale poté utrpí osobní ztrátu. Do rodiny se tak opět vrací tajemná chůva Mary Poppins a společně s pouličním lampářem Jackem použije své magické schopnosti, aby pomohla rodině opět objevit radost a štěstí.

Premiéra: 20. prosince 2018

ČTI TAKÉ: Zoella se omluvila fanouškům za nevhodné komentáře!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:39 čtvrtek 3. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 45
  LOVE
 • 26
  SUPER
 • 22
  WTF
 • 20
  LOL
 • 19
  FAIL
 • 16
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART