5 otázek pro The Vamps. Proč by chtěli spolupracovat s Liamem Paynem?

26. listopadu 2017 12:58
Kluky z kapely The Vamps zbožňujeme, a proto jsem se rozhodli přinést pro vás jedinečný rozhovor, kde kluci prozradí mimo jiné i jak je hudba změnila či jakou kapelu mají rádi.

ČTI TAKÉ: Příběh se šťastným koncem! Bezdomovec zaplatil za dívku benzín, ona mu za to sehnala byt a práci!

The Vamps

Jste neustále spolu. Myslíte si, že vás hudba nějak změnila?

James: Jsme v jiném životním období než ve chvíli, kdy jsme se do toho pustili a doufáme, že lidé ten přechod z dětství v dospělost vidí. Na novém albu jsme se opravdu hodně soustředili na texty a ujistili jsme se, že se každá skladba na album hodí.

Co je nejtěžší na psaní písní?

Brad: Je to docela děsivá vyhlídka, když začínáš psát texty na prvním album. Protože lidé pak slyší ty písně a mají tak docela přehled o tvém soukromém životě. Myslím, že když jsme už byli trochu starší, naučili jsme se to přijmout a doufáme, že jsme nezpůsobili žádné pohromy (smích).

Soon!

Příspěvek sdílený The Vamps (@thevamps),

Existují nějaké setkání s fanoušky, na které nezapomenete?

Tristan: Nedávno nás ve Švédsku fanoušci opravdu překvapili. Jedna fanynka nám řekla, že její táta od nich nečekaně odešel a jí z toho pomohli všechny naše alba. Je to neskutečný pocit, když víme, že jsme pomohli překonat nějakou těžkou událost. To je prostě to nejvíc.

Kterou kapelu máte nejraději?

Tristan: Skupiny Coldplay, kteří mají neustále schopnost rozvíjet svůj styl a udržovat se aktuální. Zároveň mají muzikantství v srdci. Je to pro nás velmi inspirativní, protože chceme znít jako The Vamps, ale chceme udržovat krok s časem a zůstávat aktuální. Coldplay si tohle udržují už přes dvě desetiletí, tak doufáme, že se to samé podaří i nám.

Kterého umělce považujete za toho nejlepšího?

Brad: Spolupracovali jsme s Sabrinou Carpenter. Je neuvěřitelně talentovaná a má úžasný hlas. James: Chtěl bych spolupracovat s Liamem Paynem. To by byla zábava, je skvělé, co Liam dělá.

ČTI TAKÉ: Který z těhle krasavců je nejvíc sexy? Channing, Adam, Chris nebo Dwayne? Hlasuj!

Great day at #R1TeenAwards - thanks @bbcradio1 for having us!

Příspěvek sdílený The Vamps (@thevamps),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:58 pondělí 26. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 47
  LOVE
 • 12
  OMG
 • 11
  WTF
 • 10
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART