18. Rock for Churchill přiveze syna Boba Marleyho i končící Irie Révoltés

16. srpna 2017 14:36
Festival Rock for Churchill letos slaví plnoletost. A nachystal velkolepou party se spoustou zajímavých hudebních hostů!

ČTI TAKÉ: JUSTINA BIEBERA VEŘEJNĚ ODMÍTLA HOLKA, KTEROU SI VYHLÍDNUL NA INSTAGRAMU!

Rock for Churchill

Do Vroutku si pozval proslulý německý koncertní uragán Irie Révoltés, charizmatického jamajského zpěváka Ky-Mani Marleyho, švédské popové trio Peter Bjorn and John nebo belgické rockery Triggerfinger.

Festival Rock for Churchill proběhne ve dnech 25. a 26. srpna tradičně v přírodním areálu Myslivna ve Vroutku. Už teď je jasné, že jedním z největších momentů letošního ročníku bude set Irie Révoltés.

Německá kapela proslulá energickými koncerty sice v Česku hraje často, letos ale překvapivě oznámila konec své kariéry. A právě Rock for Churchill bude posledním českým festivalem, na kterém roztočí své ručníky...

Ky-Mani Marleyho, jednoho ze synů reggae legendy Boba Marleyho, se snažili do Vroutku dostat už pěknou řádku let. Teď to tedy konečně vyšlo. A jak naznačil jeho poslední pražský koncert, tenhle Jamajčan to stejně jako jeho taťka umí na pódiu pořádně rozjet.

Dalšími hvězdami jsou švédští Peter Bjorn and John, kteří se po celém světě proslavili hitovkou Young Folks. Do Česka se vracejí po dlouhých 8 letech, kdy rozhýbali davy na Planet Festivalu v Táboře.

Z domácích kapel se představí například Tata Bojs, Vypsaná fiXa, Skyline, J.A.R., Priessnitz nebo kapela Gaia Mesiah, která na Rock for Churchill vystoupí exkluzivně jako na jediném festivalu v Česku.

Silný program nabídne i DJ stage, v tanečním šapitó vystoupí král drum and bass Roni Size, DJ Zinc, Dub Phizix & Strategy nebo InsideInfo. Velkou novinkou 18. ročníku pak bude třetí stage v podobě Red Bull Tour Busu. Na jeho střeše se návštěvníkům představí PSH, Prago Union, Paulie Garand & Idea, Kapitán Demo, Hentai Corporation a další.

Dvoudenní vstupenky jsou do 25. 8. k mání za 1 000 Kč (+ poplatky) na rfch.cz, v sítích GoOut.cz, Tickteportal a Ticketpro. Nejlevněji je seženete na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků). Na místě budou k dostání za 1 100 Kč. Stanování je na Rock for Churchill zdarma.

Mrkni na report z minulého roku a nalaď se!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:36 čtvrtek 14. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 13
  FAIL
 • 11
  LOL
 • 11
  LOVE
 • 10
  SUPER
 • 10
  OMG
 • 9
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART