Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • 15 TIPŮ, RAD A TRIKŮ PRO HRU POKÉMON GO! GOTTA CATCH THEM ALL! ÚSPĚŠNÝ LOV!

  14. července 2016 15:45
  Jestli chceš ulovit všechny Pokémony, tyhle tipy ti určitě dost usnadní práci a zodpoví některé důležité otázky! Hodně štěstí na lovu!

  ODKAZ NA STAŽENÍ HRY POKÉMON GO A NÁVOD NA INSTALACI APLIKACE PRO IPHONE I ANDROID NAJDEŠ TADY!

  via GIPHY


  Fotogalerie

  15 RAD K POKÉMON GO:

  1. Každá jedna stopa u ikonky v tvém Pokémon trackeru představuje vzdálenost cca 100 metrů.

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  2. Pro vylíhnutí vajec potřebuješ ujít různé vzdálenosti. Chůzi nelze obejít jízdou autem, apod., protože jakmile GPS zaznamená, že se pohybuješ rychlostí více než 6,7 metrů za vteřinu, odpočítávání se zastaví. Možná vyzkoušej vašeho psa... a dej vědět, co funguje! :)

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  3. Které Pokémony můžeš získat z určitých vajec? U vajec je napsaný počet km, které musíš odchodit, než se vejce vylíhne. Podívej se na tabulku, jaké Pokémony můžeš získat za kolik nachozených km. Tabulka ale není stoprocentní, může se stát, že za 10 km získáš Pokémona uvedeného u 5 km a naopak. Např. Evee je běžný Pokémon, který se dá najít téměř všude a i tak je přitom v tabulce uveden u kolonky 10 km, kde by asi každý čekal „něco víc“.

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  4. Křivka u profilu každého Pokémona ukazuje, jak vysoký je potenciál tohoto Pokémona a měla by ti opravdu hodně pomoci při rozhodování, zda se rozhodneš použít právě u tohoto vybraného druhu možnost EVOLVE (= další VÝVOJ).

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  5. Pokud vypneš funkci AR, lehce ti to ušetří baterii. Nebude to žádný extra rozdíl, ale při lovu se hodí každé procento baterky navíc!

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  6. Můžeš si označit a stáhnout v Google mapách offline oblast, ve které se nejčastěji pohybuješ a ušetřit tak trochu dat i baterky. Podle mne tento krok baterii nešetří a to samé tvrdí i Google vývojáři, ale názory uživatelů jsou různé.

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  7. V posilovně / gym můžeš kromě soupeření s jiným Pokémonem také trénovat a zvyšovat si tak XP!

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  8. Nejlevnějšími a nejdostupnějšími Pokémony jsou Weedle, Pidgey, Caterpie a Rattata. Každá z nich potřebuje pro další vývoj (EVOLVE) jen 12 kousků candy.

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  9. Vývoj Evee je totálně náhodný a často překvapivý. Drž si palce a třeba z ní jednou získáš i Vaporeona!

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  10. Popřemýšlej, jestli nechceš své Pokémony přejmenovat podle toho, který z nich je v čem nejsilnější a jaké jsou jeho nej schopnosti. Pak se ti budou snadněji vybírat při gym battles!

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  11. Pokud chceš naplnit celý svůj Pokédex a získat všechny Pokémony, budeš muset prochodit spoustu míst. Na některé Pokémony narazíš možná jen v cizím městě, nebo dokonce až v cizí zemi.

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  12. Tvůj lov a jaké Pokémony chytíš ovlivňuje i denní doba a počasí. Vodní Pokémoni se objevují ve zvýšeném počtu za deště a v noci také narazíš na specifické druhy.

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  13. PokéStops (body na mapě, na kterých získáš pokébally k lovu Pokémonů) se obnovují každých 5 minut. Když je ti PokéStop k dispozici, je modře zabarven. Stačí přijít na určené místo, kliknout na Pokéstop a pak roztočit pohybem prstu kulatý obrázek, který se ti objeví na displeji telefonu.

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  14. Když ti hra zamrzne, právě když jsi ulovil Pokémona, což se některým uživatelům často stává, nezoufej a v klidu se koukni po obnovení hry do Journalu. Ulovený Pokémon je většinou už na svém místě a nepřijdeš o něj.

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  15. A konečně - i za „levelení“ získáváš odměny - podívej se do tabulky, co ti jaký level navíc přinese. Hodně štěstí!

  Pokémon GO

  Pokémon GO

  VIDEO: POKÉMON GO: Lov Pokémony v opravdovém světě!


  Pokemon Theme Song - Gotta Catch Em All!

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:45 11. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

  • 571
   SUPER
  • 77
   LOVE
  • 52
   LOL
  • 38
   WTF
  • 30
   FAIL
  • 18
   OMG

  Související