Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Chart
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • 11x foto inspirace pro zdobení Halloweenských dýní! Top kousky pro tvůj Instagram feed!

  19. října 2017 11:55
  Taky miluješ vyřezávání dýní? I výzdoba Halloweenských dýní podléhá trendům. Které jsou ty letošní? Mrkni na to!

  ČTI TAKÉ: 10 NEUVĚŘITELNÝCH FOTEK, KTERÉ DOKAZUJÍ, ŽE KADEŘNÍK JE NĚKDY LEPŠÍ NEŽ PLASTICKÝ CHIRURG!

  Trendy ve zdobení dýní 2017

  Najdi perfektní dýni, kterou pomaluješ, vydlabeš, ozdobíš, atd. a celkově tak dotvoříš Halloweenskou atmosféru (jak jinak než pro tvůj podzimní Instagram feed).

  Letos se kreativnímu řádění rozhodně nevyhýbej, Halloweenský večer se kvapem blíží! Než odbije půlnoc, proměň tvou dýni v něco magického. Inspiruj se…

  “RŮŽOVÝ POPCORN” (BEZ VYŘEZÁVÁNÍ)

  Podzim je tu! Pokud už jsi dopil/a své Pumpkin Spice Latte, byl/a se projít v jabloňovém sadu a vlněné ponožky se staly nedílnou součástí tvého outfitu, je čas sledovat Netflix a trochu si odpočinout. Toto popcornové DYI je skvělý způsob, jak si na Halloween stylově vyzdobit domov. (via Aww Sam)

  DÝŇOVÁ GALAXIE

  S tímto výtvorem bude tvoje Halloweenská výzdoba rázem posunuta do zcela jiných (vesmírných) výšin. Řekněte sami, může být něco víc trendy, než dýně inspirovaná sluneční soustavou? Těžko. (via The Swell Designer)

  PÁRTY TYKVIČKY

  Jedna pomalovaná dýně je roztomilá, dvě tvoří hezký pár, ale spousta malých tykviček rozmístěných různě po domě vytvoří tu nejlepší partu. Co takhle tento rok zapomenout na děsivé kostýmy a místo toho uspořádat párty s malováním dýní? Nezapoměň pro všechny hosty vytvořit barevné párty čepičky. (via Handmade Charlotte)

  Trendy ve zdobení dýní 2017

  ZLATÉ ROSTLINNÉ MOTIVY

  Nemáš zrovna zlaté ručičky? Žádný problém. V tomto případě vti bude stačit zlatá barva. Kup si v supermarketu male bílé dýně a hezky je pomaluj rostlinnými motivy. Efekt, kterého tímto super jednoduchým nápadem dosáhneš, je dokonalý. (via Lovely Indeed)

  Trendy ve zdobení dýní 2017

  DUHOVÉ „RAINBOW“ DÝNĚ

  Milovnice barviček ocení tyto duhové obláčky. Dvě roztomilé bílé dýně spojené modelářskou pěnou v různých barvách, vytvářející duhu. Tohle tvoření tě bude bavit! (via Studio DIY)

  Trendy ve zdobení dýní 2017

  I DÝNĚ MAJÍ NÁZOR

  Různá psaná vyjádření jsou v současnosti největší hit, ať už si písmeny ozdobíš zeď nebo plátěnou tašku. Napadlo tě ale napsat něco na Halloweenskou dýni? Toto DYI je super snadné, stačí vymyslet, jaký názor chceš aby měla :) (via A Girl & a Glue Gun)

  KRÁLOVNA DÝNÍ NEBO QUEEN B?

  A proč ne oboje? Pokud na Beyonce přezdívanou Queen Bey nedáš dopustit, vytvoř svou vlastní královnu dýní pro věrné fanoušky Queen B.! (via She Knows)

  Trendy ve zdobení dýní 2017

  ĎÁBELSKÉ OKO

  Ďábelské oko tě o letošním Halloweenu vůbec děsit nemusí, zvlášť pokud si kreativně vyhraješ a na dýni ho “natetuješ”. Najednou máš super šik výzdobu, ať už se rozhodneš pro jedno děsivé oko, nebo spoustu maličkých. (Via The Proper Blog)

  Trendy ve zdobení dýní 2017

  ŽE DÝNĚ A FLITRY NEJDOU DOHROMADY?

  Připraveni na letošní Halloween flitrovat? Pak počítejte s tím, že vaše dýně bude možná sofistikovanější než vy. Flitrování zvládnete za jedno odpoledne, ale pozor - nepodlehněte závislosti, ať se neprobudíte se zjištěním, že jste flitry ozdobili i vašeho psa! (via Sugar & Cloth)

  ROCKSTAR

  Na Halloweena dostáváte povolení být trochu “zkažení”! Vypusťte divokou rockerku/rockera, která/ý ve vás dřímá, a vyrobte tuto černě malovanou dýni ozdobenou cvočky. Konečný vzhled je tak drsně elegantní, že budete sami překvapeni, co jste vytvořili. (via Spray Paint & Chardonnay)

  Trendy ve zdobení dýní 2017

  NE TAK KLASICKÁ VYŘEZÁVANÁ DÝNĚ

  Nejsi nadšenec celého toho šílenství kolem Halloweenu? Zpátky ke kořenům. Vždyť i jednoduché Bu Bu Bu! vyřezané do dýně udělá službu. A nezapomeň opražit dýňová semínka. Jsou výbububurná! (via Brit + Co)

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:55 pátek 16. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 27
   SUPER
  • 14
   LOL
  • 13
   LOVE
  • 12
   WTF
  • 11
   FAIL
  • 11
   OMG

  Související

  HLASUJTE V ÓČKO CHART