Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Chart
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • 10x ÓČKO NEWS: Stalker Taylor Swift, Bieber paroduje Horana, Petr Lexa trpěl při natáčení...

  29. září 2017 12:59
  Přečti si souhrn nejzajímavějších novinek tohoto týdne!

  ČTI TAKÉ: TANČÍCÍ KLAUN PENNYWISE Z HORORU TO JE HITEM TWITTERU! DÁVÁ JAKO PÁN I DESPACITO A CRAZY FROGA!

  Petr Lexa (SLZA)

  Shawn Mendez pomáhá Mexiku

  Shawn Mendez věnoval přes 2 miliony korun na oběti zemětřesení v Mexiku. Přiměla ho k tomu vlastní zkušenost, protože tam v době neštěstí byl a evakuovali ho z hotelu. Fanouškům vzkázal, že doufá, že se do Mexika brzy vrátí, aby odehrál koncert, který kvůli katastrofě musel zrušit.

  Je Niall v pořádku?

  Už po zveřejnění singlu Too Much to Ask, fanoušci řešili, zda je Niall Horan v pořádku. Písnička jim přišla až moc smutná. A nový klip, ve kterém zpěvák působí dost osamoceně, jejich obavy jen umocňuje a ptají se, co mu proboha kdo udělal? Niall v aktuálním rozhovoru jen řekl, že začal skládat z dospělé perspektivy.

  Niall Horan

  Matyáš z Mandrage bude poprvé tatínkem

  Bubeník kapely Mandrage Matyáš Vorda s přítelkyní Luckou čekají první dítě! A dokonce se pochlubili i fotkou. Je vidět, že Lucka, která je manažerka kapely, to opravdu dobře naplánovala. Kapela jede v únoru turné, které končí 2. března a v druhé polovině března mají termín porodu. K radostné zprávě moc gratulujeme!

  Matyáš Vorda a Lucka

  Little Mix bez Perrie

  Little Mix vystupovaly bez Perrie! Nebojte, holky se nepohádaly, ale Perrie nebylo dobře a musela odpočívat. Údajně byla dokonce převezena do nemocnice s žaludečními problémy. Tak snad to nebude nic vážného.

  Little Mix

  Stalker Taylor Swift jde na léčení

  Taylor Swift se teď může cítit více v bezpečí. Stalker, který jí otravoval život, totiž nastoupil na léčení. 29letý Mohammed Jaffar celé dny čekal před bytem Taylor Swift v New Yorku, což rozhodně není nic příjemného.

  Taylor Swift

  Rodiče Miley Cyrus se nerozvedou

  Rozvod se nekoná, rodiče Miley Cyrus zůstávají spolu. Už v roce 2010 se táta Miley odstěhoval a všechno nasvědčovalo tomu, že dojde na rozvod. Jenže, máme rok 2017 a rozvod se stále nekoná. A prý ani konat nebude. Miley Cyrus k tomu řekla, co jí tahle rodinná situace naučila - nikdy nevěřte tomu, co vám rodiče říkají, protože všichni lžou. No, asi měli doma veselo... 

  Miley Cyrus svojí rodinu zbožňuje a ségru Noah podporuje v kariéře.

  Katy Perry chystá vlastní TV

  Katy Perry bude mít vlastní televizi! Streamovat se tam budou exkluzivní záběry z jejího turné. Takže už nemusíme litovat, že k nám do Česka se v rámci Witness tour nechystá. 

  Katy Perry

  Ed Sheeran rád hraje na svatbách

  Ed Sheeran se na svatbách většinou neudrží a chopí se mikrofonu. Přiznal, že obzvlášť, když se posilní pivem, zpívá a hraje a baví všechny svatební hosty. Nikdy to ale neplánuje dopředu. Chcete-li Eda dostat na vaší svatbu, doporučujeme koupit předem velký sud piva. A pak doufat, že pozvání přijme... 

  Ed Sheeran

  Taylor Swift překonala rapperka Cardi B

  Moc dlouho se Taylor Swift na čele singlového žebříčku neohřála. Její novinku Look What You Made Me Do sesadila z vrcholu hitparády po třech týdnech zatím ne moc známá rapperka Cardi B s písní Bodak Yellow. 

  Cardi B je navíc teprve pátá rapperka, které se povedlo dostat se až na na vrchol téhle prestižní americké hitparády. Pro Taylor Swift hlasuj v ÓČKO CHART tady!

  @theblondsny @papermagazine

  Příspěvek sdílený Cardi B Official IG (@iamcardib),

  Bieber paroduje Nialla Horana

  Justin Bieber a Niall Horan jsou kámoši a nedávno si spolu vyrazili na večeři. O jejich vtípky naštěstí neochudili ani fanoušky. Justin zparodoval novou desku Flicker od Nialla, která má na obalu Niallův obličej. Udělal alternativní cover - se svým obličejem. Pro Nialla hlasuj v ÓČKO CHART tady!

  Do Prahy přijedu The Chainsmokers a Noel Gallagher

  A teď přehled koncertů, na které se můžeme těšit. Do Prahy přijedou The Chainsmokers, 11. února vystoupí v Tipsport aréně. A do Prahy se chystá i Noel Gallagher - kytarista a skladatel kultovních Oasis. Ten u nás zahraje 14. dubna. Vstupenky na oba koncerty už jsou v prodeji. 

  The Chainsmokers

  Petr Lexa při natáčení klipu „trpěl“

  Skupina Slza tento týden vydala nový klip k písni Holomráz. A podle všeho kluci pro fanoušky dost trpěli. Teda hlavně Petr Lexa, který při natáčení zmoknul a aby dílo vypadalo autenticky, ještě se poléval vodou... Mimochodem, pro tenhle klip aktuálně můžete hlasovat v naší ChupaChups Chart!

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:59 sobota 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 40
   SUPER
  • 24
   LOVE
  • 19
   OMG
  • 16
   LOL
  • 15
   WTF
  • 13
   FAIL
  Foto

  N48e82l73s92o69n T96u28c76k18e97r

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

  Související

  HLASUJTE V ÓČKO CHART