10x ÓČKO NEWS: HRVY jde po krku Justinovi Bieberovi! Ariana Grande změnila image...

12. října 2017 14:20
+ Taylor Swift, Ed Sheeran, Milan Peroutka, Little Mix, Demi Lovato, Rita Ora, Amy Winehouse, Beyoncé...

ČTI TAKÉ: NATÁČENÍ 13 REASONS WHY PŘERUŠENO! PROČ SE PREMIÉRA POSOUVÁ NA ROK 2018?

Justin Bieber / HRVY

Taylor Swift sledovala fanoušky

Taylor Swift poslední dobou moc příspěvků na svůj Instáč nedávala, ale protože brzy vyjde její nová aplikace, rozhodla se pro malé promo skvělou formou! Začala lajkovat, srdíčkovat a komentovat Insta-Stories svých fanoušků! Tipujeme, že ti z toho nebudou spát ještě tak měsíc!

There will be no further explanation. There will just be reputation.

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift),

Ariana Grande změnila image

Zpěvačka Ariana Grande má novou barvou vlasů a zdůraznila, že je to ŠEDIVÁ! Ta se nosí už dýl jak rok, ale týhle holce prostě sluší všechno, takže palec nahoru!

btw i (it's grey)

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),


Ed Sheeran má dvojníka

Ed Sheeran má kromě Ruperta Grinta z Harryho Pottera dalšího dvojníka a je to vnuk slavné herečky Judi Dench. My tam podobu vidíme leda tak v barvě vlasů, ale už několikrát se stalo, že se s ním fanynky chtěly vyfotit a slavné babičky si vůbec nevšimly.

Milan Peroutka se dal na klasiku!

Milan Peroutka v těchto dnech pilně nacvičoval se symfonickým orchestrem. Ale holky nebojte, Perutě nerozpouští, jen se připravoval na páteční vystoupení v pražském Rudolfinu, kde zazpíval známé hity z českých pohádek a seriálů!

Little Mix brání Perrie

Jeden za všechny, všichni za jednoho. Tímto heslem se řídí lil mix. Na Twitteru jedna fanynka kritizovala zpěv Perrie a i když kapelu v Tweetu netagovala, k holkám se to doneslo a odpověděly jí, ať si to zkusí zazpívat sama. 

HRVY jde po krku Justinovi

Osmnáctiletý Harvey se nechal slyšet, že nechce být slavný a úspěšný jako Justin Bieber, ALE chce to dotáhnout mnohem, mnohem dál. Kam přesně netušíme. Sebevědomí mu teda rozhodně nechybí, ale fanoušci zatím ano. Na Instagramu ho sleduje 1.4 millionů fans, zatímco Justin jich má přes 92 milionů, takže má co dělat.

Boy in denim ;)

Příspěvek sdílený HRVY (@hrvy),

Demi to na koncertě ujelo

Demi Lovato dokázala, že rozhodně nezpívá na playback! Na koncertě jí to trošku (ehm, trošku hodně) ujelo, ale holka zareagovala skvěle a nás její bezprostřednost pobavila! :D

Rita se dme pýchou

Rita Ora se nechala slyšet, že singl, na kterém pracuje, a který se podle všeho jmenuje Anywhere, je to nejlepší, co kdy natočila a je na sebe mooooooc pyšná. No tak to jsme rádi, jen škoda, že zatím nikdo jiný tu písničku neslyšel!

Healthy October is in full swing!

Příspěvek sdílený Rita Ora (@ritaora),

Muzikál o Amy Winehouse

Tento týden se otec zesnulé Amy Winehouse prozradil, že se chystá muzikál na počest jeho dcery. Nechce, aby si jí lidi pamatovali jen ve spojitosti s drogami a alkoholem a muzikál by tedy měl zdůraznit, jak moc byla Amy důležitá pro hudební svět.

Beyoncé se chlubí luxusem

Beyoncé a Jay-Z jsou jedním z nejbohatších párů v showbusinessu a rádi se svým luxusem chlubí. Zpěvačka teď pěkně zdokumentovala cestu jejich soukromým letadlem. A zatímco ona pózovala jak divá, Jay-Z působil, že ho mnohem víc zajímá jeho telefon. Kdopak mu asi psal?

Příspěvek sdílený Beyoncé (@beyonce),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:20 pátek 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 78
  LOVE
 • 25
  LOL
 • 22
  SUPER
 • 21
  WTF
 • 21
  FAIL
 • 21
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART