10x ÓČKO NEWS: Harry Styles, Katy Perry, Selena, Ed, Zayn, Perrie... Co se děje?

15. září 2017 11:39
Selena a The Weeknd se sestěhovali, Harry Styles byl na operaci, za Katy Perry dolejzá ex-manžel...

ČTI TAKÉ: HRA O TRŮNY: SLAVNÍ HERCI A JEJICH LÁSKY V OPRAVDOVÉM ŽIVOTĚ! KDO S KÝM ŽIJE NEBO RANDÍ?

Zayn a Gigi Hadid

Selena a The Weeknd se sestěhovali

Stále vrkají jako holoubci a tak nikoho asi nepřekvapí, že svůj vztah berou vážně. Selena Gomez a The Weeknd se totiž rozhodli žít spolu. Zatím jen v podnájmu po dobu, kdy bude Selena pracovně v New Yorku, ale i to se počítá! Pro Selenu můžeš hlasovat v ÓČKO Chupa Chups CHART tady!

#selenagomez #abelena #abel

Příspěvek sdílený selenagomezisbae (@selenagomisbae),

Harry Styles byl na operaci

Harry Styles měl namožené šlachy na ruce a rozhodl se, že před turné, které startuje už příští týden, radši půjde na operaci. Doktoři ho museli ujistit, že po operaci bude rychle v pořádku a bude moct hrát na kytaru. Jinak by do toho nešel. Pro Harryho klip Two Ghosts můžeš hlasovat v ÓČKO Chupa Chups CHART tady!

Cause of my death.  #harry #hazza #harrystyles #harryspam

Příspěvek sdílený R (@rbstyles_),

Za Katy Perry dolejzá její ex-manžel

Zatímco se Katy Perry připravuje na své turné Witness, které startuje už v úterý, a znovu se vídá (i když nevíme, zda na přátelské, či partnerské úrovni) s Orlandem, její bývalý manžel komik Russell Brand se nechal slyšet, že by strašně rád byl s Katy zase v kontaktu. Prý je to opravdu výjimečná ženská a k tomu přidal spoustu dalších lichotek. No, možná začíná litovat, jak hnusně se s ní rozešel - po smsce. 

Miss this  #katyperryrussellbrand

Příspěvek sdílený Jessica Donnelly  (@jessd0nnelly),

Co dělá Ed během volných chvil na turné?

James Blunt, který předskakuje Edu Sheeranovi na turné, napráskal, jak tráví volné chvíle. Jestli tipujete něco ve stylu “sex, drogy a rock’n’roll”, tak jste vedle. Pánové spolu popíjí čaj a sledují seriály. Tomu říkáme “vodvaz”!



Příspěvek sdílený James Blunt (@ed_sheeran_blunt),

Zayn se zastal Taylor Swift

I když se Taylor Swift s novým singlem dostala do čela britského žebříčku, čelí kritice, že v něm vytahuje staré spory a chce si tak získat pozornost. Zayn Malik se jí zastal s tím, že proti ní nemůže říct ani slovo - naopak. Je prý dobrá kamarádka a co se spolupráce týče naprostá profesionálka. Pro Zayna i Taylor můžeš hlasovat v ÓČKO Chupa Chups CHART tady!

Zayn se zastal Taylor.

Lorde získala chorvatské občanství

Prarodiče Lorde z maminčiny strany pochází z Chorvatska a jako mladí emigrovali na Nový Zéland. No a zpěvačka se konečně dočkala a získala chorvatské občanství. Jaké výhody to pro ní má, netušíme.

Lorde

Zvládnou vztah na dálku?

Přítel Perrie Edwards z Little mix, fotbalista Alex, byl převelen do Liverpoolu, zatímco zpěvačka zůstává v Londýně. Vztahu na dálku, kdy je bude dělit přes 300 km, se prý nebojí a je připravena svého milého často navštěvovat. 

Perrie a Alex si užívají zamilované chvilky.

Cheryl poprvé promluvila

Cheryl poskytla první rozhovor od porodu a svěřila se, že se strašně dlouho nenalíčila a když se teď po dlouhé době zkrášlila, v zrcadle se málem nepoznala...

Back at it @lorealmakeup #worthit

Příspěvek sdílený Cheryl (@cherylofficial),

Halsey a G-Eazy jsou opravdu spolu!

Všem to bylo jasný, ale po té, co byli Halsey a G-Eazy spatřeni jak se během módní přehlídky celou dobu drží za ruce, už nebylo co skrývat. A tak se Halsey neudržela a zásobila Instagram několika žhavými fotkami.

G-Eazy and Halsey at @yslbeauty event in New York

Příspěvek sdílený G-Eazy + Halsey = ❤️ (@eazyandhalsey),

The Chainsmokers obviněni z rasismu

The Chainsmokers mají problém - Pall na dotaz fanouška, zda má s sebou v Číně svého mazlíčka odpověděl, že ne, protože prý Číňané psy jedí. A za tenhle vtip ho teď fanoušci lynčují, že je rasista. Videorozhovor kapela z Twitteru smazala a napsala, že to bylo vytržené z kontextu a zdůraznila, že rozhodně nic proti Asiatům nemají.

Hangs with our boys last night! Congrats on the new album! ❤️ @bts.bighitofficial | @danilolewis

Příspěvek sdílený The Chainsmokers (@thechainsmokers),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:39 sobota 13. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 68
  LOVE
 • 20
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 11
  SUPER
 • 11
  OMG
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART