10 zajímavostí o nové holce Shawna Mendese Hailey Baldwin!

15. listopadu 2017 10:57
Hailey Baldwin je jméno, které se teď skloňuje ve všech pádech. Modelka, která se až podezřele často objevuje se Shawnem Mendesem. Chodí spolu? Vypadá to tak. Víš o ní všechno?

ČTI TAKÉ: Eminem a Beyoncé vydali nový společný singl Walk On Water! Ohodnoť ho!

Hailey Baldwin

1. Její otec je slavný herec Stephen Baldwin, bratr slavného Aleca Baldwina. Hailey se narodila 22.listopadu 1996.

2. Živí se jako modelka, zastupuje jí agentura Ford model NY Storm, do povědomí se ale nejvíce dostala jako přítelkyně Justina Biebera. Její velkou kámoškou je navíc Kendall Jenner.

Happy 22nd birthday angel face. I love youuuuuuu. To many more

Příspěvek sdílený Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

3. Miluje tanec. V jednom rozhovoru z roku 2012 přiznala, že tančí už od svých pěti let.

4. Hailey se jednou přiznala, že ráda vytváří originální kousky z oblečení. „Baví mě, když si z džínů vytvářím kraťasy a různé kombinace s denimem. Líbí se mi roztrhané věci, miluji ten vzhled,“ svěřila se pro časopis Elle.

5. Miluje Leonarda DiCapria, ale Leo má prý větší zájem o její matku, designérku Kennya Baldwin. „Máma jednou seděla v baru a přišel za ní Leo a pozval jí na rande. Ona mu odpověděla, že jasně, ale že se musí zeptat jejího manžela. Odpověděl, že mu to nevadí,“ vysvětlila se smíchem modelka.

#youngleo 

Příspěvek sdílený Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

6. Po osmém ročníku se Hailey začala učit doma. Pro magazín Love řekla, že to bylo kvůli tomu, že má slavnou rodinu a opravdu nebylo jednoduché chodit do školy. Přiznala, že tlak od jejích spolužáků byl příliš velký, proto se raději rozhodla, že se začne učit doma.

0 makeup, 0 hair shot by @stevie_dance for @thehommeplusmag @thepopmag

Příspěvek sdílený Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

7. Ráda by si jednou zkusila herectví. „Miluji divadlo. Jedna věc, kterou o mně lidé nevědí je to, že jsem posedlá muzikály na Brodwayi. Od sedmi letech jsem dokonce trénoval v hudebním divadle a ráda bych si jednou někde zahrála,“ přiznala Hailey s tím, že stejný sen má i její matka.

via GIPHY

8. Kdyby mohla mít jednu superschopnost, chtěla by se umět teleportovat. „Chtěla bych se umět přesunout na jakékoliv místo bych chtěla,“ zasnila se modelka.

via GIPHY

9. Sice je modelka, ale její styl je spíše uvolněný. Nemá ráda překombinované věci a pohodlnost je pro ní velmi důležitá. Ty ale ráda kombinuje s elegantním kousky. 
 

10. Chce, aby její kluk udělal v seznámování první krok. „Myslím, že je dobré, aby kluk udělal první krok,“ dodala. Tak evidentně, Shawn ten první krok udělal. A rád.

ČTI TAKÉ: Potvrzeno! Shawn Mendes chodí s Bieberovou ex - Hailey Baldwin! Nothing Holdin´ Him Back!

Hailey Baldwin / Shawn Mendes

Shipuješ Shawna a Hailey?
NE! Nelíbí se mi spolu!
NE! Nelíbí se mi spolu!
814
Ne, Shawn je můj!
Ne, Shawn je můj!
430
ANO! Je to krásný pár!
ANO! Je to krásný pár!
318

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:57 čtvrtek 15. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 50
  WTF
 • 31
  LOVE
 • 15
  OMG
 • 14
  FAIL
 • 13
  SUPER
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART