10 top věcí, co tě o zpěvačce Rihanně překvapí! Kdo je její best friend?

18. července 2017 13:00
Rihannu milujeme! Víš o ní úplně všechno?

ČTI TAKÉ: 10 faktů a zajímavostí o sexy Camile Cabello! Jaké je její nejoblíbenější ovoce?

Rihanna

1. Jméno Rihanna je jejím prostředním. Celé její jméno zní Robyn Rihanna Fenty. Jméno Rihanna začala používat až když se stala hvězdou.

2. Zpívat začala Rihanna v sedm letech a dokonce i založila dívčí skupinu na střední škole. Nejvíc se proslavila ale jako sólová zpěvačka.

3. Sice pití alkoholu není zdravé, ale zpěvačka si před každým svým vystoupením potřebuje dát panáka vodky a tequilly před tím než jde na pódium.

4. Rihanna se narodil na Barbadossu, kde se v předvečer jejích narozenin v únoru slaví Rihanna Day.

5. Kdysi se zpěvačka zúčastnila soutěže krásy na své škole a vyhrála korunku Miss Combermere. Nás to nepřekvapuje, když je tahle krásná!
6. Rihanna je pěkně ostrá! Zúčastnila se také vojenského výcviku na své škole a stala se dokonce i seržantem.

7. Na sobě má zpěvačka celkem 23 tetování a chce další. Na sobě má i heslo „žádné selhání,“ které jí prý pomáhá vždycky když se potřebuje vnitřní podporu.8. Miluje ovoce a vodu, ale nemá ráda zeleninu. Také nemá ráda čínskou, mexickou, japonskou a indickou kuchyni.

9. Jeden z největších jejích hitů Umbrella ze třetího alba Good Girl Gone Bad vystřelil na vrchol většiny hitparád ve 13 zemích. Ve Velké Británii se singl držel na první místě 10 týdnů.

10. Její nejlepší kámoškou je zpěvačka Katy Perry. Ta jí chtěla na své svatbě dokonce i za svědka, ale Rihanna nemohla, protože měla naplánované jiné věci.

Rihanna - Umbrella (Orange Version) ft. JAY-Z

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:00 středa 15. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 70
  SUPER
 • 33
  LOVE
 • 13
  LOL
 • 11
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 7
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART