10 překvapivých faktů o novém seriálu Seleny Gomez 13 Reasons Why!

2. dubna 2017 13:09
Jak už jsme psali, Selena představila nedávno svůj nový seriál o studentce, která spáchala sebevraždu! Kolik let trvalo najít herce pro představitele hlavních rolí?

ČTI TAKÉ: TWENTY ONE PILOTS - STRESSED OUT: SPECIÁLNÍ ÓČKO VERZE KLIPU! HLASUJ! KDO ZPÍVÁ NEJHŮŘ?

13 Reasons Why

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Baker, která spáchala sebevraždu. Ještě před svou smrtí ale poslala balíček s kazetami spolužákovi Clayovi Jensenovi. Na nich odhaluje všech 13 důvodů (a jmen lidí), kvůli kterým spáchala sebevraždu...

13 Reasons Why / 13 důvodů proč

Selena se pod seriál 13 Reasons Why (13 důvodů proč) podepsala společně se svojí mámou jako výkonná producentka a ty ho můžeš vidět už od 31. března na Netflixu!

13 Reasons Why / 13 důvodů proč

Selena potvrdila, že tenhle seriál je její novou vášní a že udělala všechno pro to, aby se maximálně líbil! Škoda, že si v něm nakonec nezahraje, to by fanoušky určitě potěšilo nejvíc! Třeba nás překvapí alespoň miniroličkou v některém z dílů!

13 Reasons Why / 13 důvodů proč

TOP 10 zajímavostí a faktů o seriálu 13 Reasons Why:

1. Trvalo celých šest let, než našli producenti ty pravé herce pro role Hannah a Claye!

Selena Gomez, Dylan a Katherine

2. Miles Heizer, který hraje v seriálu Alexe je blízkým kamarádem zpěvačky Taylor Swift!

Miles Heizer a Taylor Swift

3. Dylan Minnette, který hraje Claye si kdysi zahrál v seriálu Drake & Josh na TV Nickelodeon. Bylo mu 8 a představoval Jeffreyho v epizodě „The Demonator“.

Dylan Minette

4. Selena se v seriálu nechtěla objevit v žádné roli proto, že si myslí, že by se fanoušci soustředili až moc jen na ni a ne na samotné poselství seriálu.

5. Alisha Boe a Ross Butler se společně objevili v seriálu Teen Wolf. Ross hrál Nathana a Alisha hrála Gwen.

Alisha Boe a Ross Butler

6. Katherine Langford, která hraje hlavní roli Hannah se nepotkala s nikým ze štábu ani z producentů až do té doby, kdy začalo natáčení! „Zkoušky jsem dělala přes Skype!“, vysvětlila Katherine.

13 Reasons Why

7. Jedna ze scén je natolik emocionální, že producenti měli po jejím natáčení připraveno několik vypůjčených chlupáčů pro canisterapii. „Štěňata běhala úplně všude a po chvíli nám všem hodně zlepšila náladu! Byl to skvělý nápad!“ řekl Dylan Minette.

13 Reasons Why / 13 důvodů proč

8. Producenti hledali ty pravé herce pro jednotlivé role doslova po celém světě! Katherine Langford nám poslala svou nahrávku z Perthu v Austrálii. Jakmile jsme s ní pak měli Skype session, věděli jsme, že ona je ta pravá!“, řekla Selenina máma Mandy Teefey.

Katherine Langford

9. Pro velkou část herců, kteří září v seriálu 13 Reasons Why je to jejich úplně první televizní role!

13 Reasons Why

10. Miles Heizer a Mae Whitman spolu kdysi bydleli! Před třemi lety byli spolubydlícími a také si společně zahráli v seriálu Parenthood.

Miles Heizer a Mae Whitman

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:09 pondělí 31. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • 140
  LOVE
 • 32
  SUPER
 • 23
  OMG
 • 17
  WTF
 • 17
  FAIL
 • 14
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART