10 nejlepších účesů na léto! Vyber si z nekonečné množství inspirace!

3. července 2018 9:54
Přemýšlíš, jak v létě splést vlasy? Máme pro tebe super deset tipů, jak na ty nejkrásnějších letní účesy.

ČTI TAKÉ:  10 TIPŮ PŘÍMO OD KADEŘNÍKA KIM KARDASHIAN! JAK NA DLOUHÉ A ZDRAVÉ VLASY?

Spletené vlasy jsou toto léto neskutečně in

Všechny holky milují rozpuštěné vlasy, ale co si budeme povídat, v létě je prostě lepší a pohodlnější, když jsou vlasy spletené. Mnoho holek to nemá moc rádo, ale my ti ukážeme desítku těch nejkrásnější a zároveň nejpraktičtějších účesů.

Tento způsob úpravy kadeří je navíc i velmi hravý, zvlášť, když do něj dáš barevné gumičky nebo romantické sponky. Možností je milion, a tak můžeš skoro každý den vymyslet něco nového a jedinečného. Jestli ale nemáš dostatek inspirace, vyber si z naší nabídky. Jsme si jistí, že se do tohoto účesu zamiluješ. 

ČTI TAKÉ:  TREND PINK VLASŮ JE TADY! JEN RŮŽOVÁ „ROSE GOLD“ TO MŮŽE BÝT!

[ᴀᴅᴠᴇʀᴛɪsᴇᴍᴇɴᴛ | ᴡᴇʀʙᴜɴɢ] who sprinkled the bitchy dust? ✨✨✨ as #carnevale draws closer, I thought to throw some #glitter around and give an alternative #costumeidea ✨ part the hair in two halfs. Curl each half up with a rosé strand of @extenssaluxurioushair [PR-Sample] #hairextensions  For the grand final sprinkle @thegypsyshrine all over the hair ✨ done ✔️ #hairoftheday #hairswag #hairideas #hairidea #haironfleek #hairofinstagram #instahair #hairgram #costumes #costumeideas #carneval #lashes #lashesonfleek by @elegantundexcellentlounge #sundaybunday #buns with @invisibobble #iaminvisibobble #hairtutorial #instablogger #instablog #instame #instagood #instagirl #selfie #selfination #selfiesunday #selfiegram [Anzeige]

Příspěvek sdílený Joanna (@jo.to.the.anna),

ČTI TAKÉ: NOVÝ LETNÍ TREND V ÚPRAVĚ VLASŮ: KVĚTINOVÉ ÚČESY Z INSTAGRAMU!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:54 středa 31. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 28
  LOL
 • 15
  WTF
 • 12
  SUPER
 • 11
  FAIL
 • 11
  OMG
 • 9
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART